کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

استعلام قیمت آسفالت

استعلام قیمت آسفالت

استعلام قیمت آسفالت ، جدیدترین و بروزترین قیمت آسفالت و خدمات آسفالتکاری در تمامی مناطق و محله های تهران و کرج توسط شرکت الوندراه ، فیمت آسفالت تنی ، قیمت آسفالت گرم و سرد ، قیمت اجرای آسفالت با آبدیت روزانه تنها در وب سایت شرکت ایزوگام الوندراه .

استعلام قیمت آسفالت در تهران

آسفالت و کاربرد انواع آسفالت

آسفالت نوعی عایق رطوبتی و ضد آب با درجه سختی بالا است که از ترکیبات نفتی ساخته می شود.  آسفالت متداول‌ترین ماده برای پوشش خیابان‌ها و جاده‌ها در سرتاسر جهان به شمار می‌رود.

استعلام قیمت انواع آسفالت

آسفالت از ترکیب مواد قیری و سنگ‌ریزه و شن تولید می‌شود. کیفیت آسفالت بسته به مواد اولیه که در تولید آن به کار رفته باشد، متغیر است و لازم است تا پیش از خرید آسفالت به محل مورد نظر جهت اجرای آسفالت توجه کافی به عمل آید.

انواع آسفالت

آسفالت ،همانگونه که می دانید دو نوع عمده از آسفالت در ایران تولید و عرضه می گردد . آسفالت گرم و آسفالت سرد . این نوع از دسته بندی بر اساس نوع استفاده و نحوه اجرا طبقه بندی شده است . برای اجرای آسفالت گرم نیاز است تا قبل از پخش آسفالت روی سطح حتما مواد مخلوط شده گرما داده شوند .

استعلام قیمت روز آسفالت

در این روش با گرم کردن آسفالت ، قیر موجود در مخلوط شل شده و به خوبی روی سطح چسبیده میشود . برای استفاده از آسفالت گرم جهت اجری آسفالت خیابان و جاده های برون شهری بهتر از محل و کارخانه تولید آسفالت به محل اجرای آسفالت فاصله نزدیکی داشته باشد تا از سرد شدن آسفالت بر اثر طی مسافت طولاتی و گذشت زمان جلوگیری شود .

نوع ساخت آسفالت سرد بگونه ایی است که برای اجرای آن نیاز به گرم کردن مواد وجود ندارد . از این بابت می توان آسفالت سرد را آسفالت خودچسب یا آسفالت آسان چسب نامید . از مزایای این نوع از آسفالت آن است که امکان انتقال و حمل و نقل آن به مسافت های طولانی تر نیز به مجریان اجرا و پخش آسفالت داده می شود . سرد شدن مواد موجود در آسفالت سرد هیچگونه تاثیری در میزان چسبندگی آن به سطح اجرا ندارد .

اما در مقایسه و طبقه بندی انواع آسفالت از زاویه دیگر می توان ابتدا انواع آسفالت را بر اساس میزان قیر مورد استفاده در ساخت تقسیم بندی نمود . همچنین می توانیم انواع آسفالت را بر اساس سایز و ابعاد شن و ماسه بکار رفته در ترکیبات آن تقسیم بندی و طبقه بندی کنیم .

قیمت روز آسفالت

استعلام قیمت آسفالت بصورت آنلاین و برخط در این وب سایت فراهم گردیده است . در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین ایزوگام الوندراه در تماس باشید .

استعلام قیمت آسفالت و پخش آسفالت

قیمت آسفالت و پخش آسفالت

  1. قیمت پخش آسفالت تناژ پایین – ۱۵۰ هزار تومان
  2. قیمت پخش آسفالت تناژ بالا – ۱۰۰ هزار تومان
  3. قیمت پخش آسفالت ماشینی( فینیشر ) – ۸۵ هزار تومان

قیمت آسفالت ۰۶ نرمه پشت‌بامی درب کارخانه

قیمت آسفالت ۰۶ نرمه پشت بامی درب کارخانه – هر تن – ۸۸۰ هزار تومان

قیمت آسفالت نرمه 08 درب کارخانه

قیمت آسفالت نرمه ۰۸ درب کارخانه – هر تن ۸۵۰ هزار تومان

قیمت آسفالت ۰۱۲ توپکا تنی درب کارخانه

قیمت آسفالت ۰۱۲ توپکا درب کارخانه – هر تن ۷۵۰ هزار تومان

قیمت آسفالت ۰۱۹ بیندر تنی درب کارخانه

قیمت آسفالت ۰۱۹ بیندر درب کارخانه – هر تن ۷۳۰ هزار تومان

قیمت آسفالت ۰۲۵ دوبینه محوطه درب کارخانه

قیمت آسفالت ۰۲۵ دوبینه محوطه درب کارخانه – هر تن ۷۰۰ هزار تومان

هزینه حمل آسفالت در تهران وکرج

  1. هزینه حمل آسفالت تهران و حومه خاوری – هر تن۱۰۰ هزار تومان
  2. هزینه حمل آسفالت تهران و حومه کامیون – هر تن۸۵ هزار تومان

قیمت‌های فوق به ازای متراژ بالای ۲۰۰ متر و وزن بالای ۵۰ تن می‌باشد. برآورد هزینه برای کارهای خرده و جزئی به صورت توافقی می‌باشد.

قیمت آسفالت خیابان و معابر

آسفالت دارای تنوع و مواد اولیه زیادی است. برای برآورد قیمت دقیق و انتخاب بهترین آسفالت لازم است تا محل پخش آسفالت و کاربرد و رفت و آمد در آن محل مشخص شود. برای مثال قیمت آسفالت خیابانی و آسفالت برای محوطه‌سازی و‌ آسفالت برای پشت بام هر یک به مواد اولیه و درشتی و ریزی متفاوتی از سنگ‌ریزه و شن نیازمند است. برای مشاوره و انتخاب بهترین آسفالت و دریافت قیمت آسفالت با ما تماس بگیرید.

قیمت انواع آسفالت

قیمت انواع آسفالت هنگام خرید و پخش آسفالت همیشه بهتر است از آسفالت مناسب برای محل استفاده نمایید. برای مثال آسفالت مورد استفاده روی پشت بام با آسفالت مورد استفاده خیابانی متفاوت است و قیمت‌های متفاوتی نیز دارد.

برای خرید آسفالت همچنین باید به این نکته توجه داشت که آسفالت بسته به محل اجرا، کیفیت و انواع مختلفی دارد که در قیمت آسفالت موثر است. برخی از انواع پرکاربرد آسفالت شامل موارد زیر هستند:

  1. آسفالت دوبینه ۰۲۵
  2. آسفالت بیندر ۰۱۹
  3. آسفالت توپکا ۰۱۲
  4. آسفالت نرمه ۰۸
  5. آسفالت نرمه پشت بامی ۰۶

پخش آسفالت می‌تواند به صورت دستی یا با استفاده از ماشین‌آلات مخصوص انجام شود. جهت خرید آسفالت، حمل آسفالت به محل، نصب و پخش آسفالت و مشاوره جهت انتخاب آسفالت و اجرای آن با ما تماس بگیرید.

 

برای دریافت جدیدترین قیمت انواع آسفالت و قیمت پخش آسفالت همین حالا با مشاورین شرکت ایزوگام الوندراه تماس بگیرید . همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر کافی ست کلمه قیمت آسفالت را در مرورگر گوگل تایپ کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!