کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

استعلام قیمت ایزوگام ، لیست جدید قیمت

استعلام قیمت ایزوگام ، لیست جدید قیمت

استعلام قیمت ایزوگام آنلاین و برخط در وب سایت ایزوگام الوندراه ، بررسی قیمت ایزوگام دلیجان با نصب و اجرا در تهران ، دریافت قیمت روز ایزوگام از بهترین برندهای دارای نشان استاندارد ، آگاهی از قیمت بهترین عایق رطوبتی تنها از طریق سایت ایزوگام الوندراه .

استعلام قیمت ایزوگام آنلاین و برخط

استعلام قیمت ایزوگام با نصب و اجرا

استعلام قیمت ایزوگام آنلاین و برخط در جدول زیر امکان پذیر می باشد . برای دریافت آخرین وضعیت قیمت ایزوگام لازم است نام ایزوگام دلخواه خود را در بخش جستجوی جدول قرار دهید .

استعلام قیمت ایزوگام با نصب و اجرا

لازم به ذکر است که قیمت های موجود بر اساس قیمت ایزوگام با نصب و اجرا برای هر مترمربع در نظر گرفته شده است . در صورتی که شما به قیمت رول ایزوگام و یا قیمت ایزوگام درب کارخانه نیاز داشته باشین می توانید از طریق شماره های تماس موجود با مشاورین شرکت ایزوگام الوند راه تماس بگیرید .

نام ایزوگام قیمت رول ایزوگام
قیمت ایزوگام جنت دلیجان ساده و پودری 410.000 تومان
قیمت ایزوگام جنت دلیجان فویلدار440.000 تومان
قیمت ایزوگام پرتو گستر دلیجان ساده 375.000 تومان
قیمت ایزوگام پرتو گستر دلیجان فویلدار410.000 تومان
قیمت ایزوگام روف گستر دلیجان ساده 395.000 تومان
قیمت ایزوگام روف گستر فویلدار 460.000 تومان
قیمت ایزوگام برفاب دلیجان ساده پودری440.000 تومان
قیمت ایزوگام برفاب دلیجان فویلدار485.000 تومان

لیست قیمت ایزوگام با آبدیت روزانه

لیست قیمت ایزوگام ، در جدول زیر نام تمامی انواع ایزوگام از معتبرترین و باکیفیت ترین محصولات موجود در کشور با هزینه نصب و اجرا درج گردیده است . این لیست بصورت روزانه بروزرسانی شده و شما می توانید با مراجعه به آن از آخرین و بروزترین تغییرات قیمت ایزوگام آگاه شوید .

لیست قیمت ایزوگام

با توجه به نوسانات قیمت از شما تقاضا داریم برای کسب اطلاعات بیشتر و برآورد هزینه ایزوگام تسط کارشناسان الوندراه با شماره تماس های این شرکت ارتباط بگیرید . همکاران ما در شرکت بصورت تمام وقت آماده پاسخگویی به پرسش های شما هستند . هر گونه بازدید از محل و برآورد هزینه توسط کارشناسان این شرکت در تمامی مناطق و محله های تهران و کرج کاملا رایگان می باشد .

قیمت ایزوگام طرحدار و رنگی

ایزوگام طرح دار و رنگی از انواع ایزوگام های بسیار با کیفیت دولایه و تولید شده از قیر پلیمری طبیعی است که برای روکش نمودن آن بجای فویل آلومینیوم از فویل های دارای طرح ها و رنگ های بسیار زیبا استفاده شده است .

قیمت ایزوگام طرحدار و رنگی

استفاده از این نوع از عایق های رطوبتی برای اماکن و سطوح در معرض دید عموم مانند دیوار های نمای ساختمان و کف و بدنه استخرها بسیار ضروری می باشد .

قیمت ایزوگام یک لایه و دولایه فویل دار

همانگونه که می دانید انواع ایزوگام یک لایه ساده پودری و دولایه فویل دار با کیفیت های مختلف توسط کارخانجات تولید کننده عایق های رطوبتی با برندهای گوناگون تولید می گردد که بر اساس نوع و کیفیت دارای قیمت های مختلفی هستند .

قیمت ایزوگام یک لایه و دولایه فویل دار

آنچه که مسلم است آن است که قیمت انواع ایزوگام دولایه و فویلدار از نوع ساده و یک لایه آن بسیار بیشتر است .

امروز قیمت انواع ایزوگام دارای نوسانات شدیدی است ، بنابراین بهتر است برای کسب آگاهی از قیمت ایزوگام تک لایه و دولایه با مشاورین ما تماس بگیرید .

قیمت روز ایزوگام

ایزوگام نیز همانند دیگر محصولات موجود در بازار ، هم به لحاظ قیمت رول ایزوگام و هم به لحاظ قیمت نصب ایزوگام تابع شرایط روز بازار می باشد . نوسانات فصلی قیمت ایزوگام یکی از دلایل مهم تغییر در قیمت انواع عایق رطوبتی و هزینه نصب و اجرا می باشد .

قیمت روز ایزوگام و قیمت نصب ایزوگام در تهران

بخصوص در فصل پاییز و زمستان که تقاضا برای خرید و نصب عایق های رطوبتی به اوج خود می رسد . در چنین شرایطی برای آگاهی دقیق از قیمت روز ایزوگام و قیمت نصب ایزوگام در تهران و کرج بهتر است با یک مشاور با تجربه صحبت نمایید .

شرکت ایزوگام الوند راه مجموعه ایی خدماتی مرکب از تیم نصابان حرفه ایی ایزوگام و مشاورین بسیار با تجربه است که می تواند در این زمینه شما را یاری نماید . کافی ست با ما تماس بگیرید .

هماران ما بصورت کاملا رایگان از محل مورد نظر بازدید نموده و ضمن پیشنهاد بهترین نوع ایزوگام مناسب برای کار شما ، با برآورد کارشناسی شده دقیق قیمت تقریبی هزینه نصب و اجرای ایزوگام شما را علام می کنند .

 

ما به شما کمک می کنیم که بهترین نوع ایزوگام را با ارزانترین قیمت انتخاب و خریداری نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!