کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

ایزوگام پلیمری BPP فویلدار2 لایه

ایزوگام پلیمری BPP فویلدار2 لایه

ایزوگام پلیمری BPP فویلدار2 لایه، ایزوگام پلیمری یکی از اسامی مهم و پرتکراری هست که حتما در زمان خرید ایزوگام و یا استعلام قیمت ایزوگام بارها خواهید شنید . اما ایزوگام پلیمری چیست و چه تفاوتی با دیگر انواع ایزوگام دارد .

ایزوگام پلیمری BPP فویلدار2 لایه

همه تفاوت ها برمی گردد به مواد اولیه در ساخت ایزوگام . ما از نظر مواد تشکیل دهنده ایزوگام عملا با دو نوع ترکیب در تولید ایزوگام مواجه هستیم . نخست ایزوگام دمیده یا bof که از قیر اکسیده و یا قیر دمیده به اصطلاح مصنوعی ساخته شده است و دوم ایزوگام پلیمری یا ایزوگام bpp  که از قیر طبیعی یا قیر پالایشگاهی با عیار و کیفیت بسیار بالا تولید میگردد .

تفاوت ایزوگام پلیمری و ایزوگام اکسیده

ایزوگام پلیمری BPP فویلدار2 لایه ، کنون که با مواد و عناصر اصلی در ساخت انواع ایزوگام آشنا شدیم دیگر پاسخ به این پرسش بسیار آسان به نظر میرسد . ایزوگام پلیمری دارای قدرت چسبندگی بسیار بالاتری نسبت به دیگر انواع ایزوگام است و از طول عمر مفید بسیار بالاتری نیز برخوردار است .

تفاوت ایزوگام پلیمری و ایزوگام اکسیده

ایزوگام پلیمری دارای خاصیت انعطاف پذیری و کشسانی بسیار بلایی است و به همین دلیل در زمان تغیرات آب و هوایی و سرما و گرمای زیاد دچار شکستگی و ترک خوردگی نخواهد شد . برای تست کردن این میزان انعطاف پذیری ایزوگام کافی ست که یه تکه از ورق ایزوگام در با دستان خود خم کنید و ببینید که تا چه میزان میتواند در برابر شکسته شدن مقاومت کند .

قیمت ایزوگام پلیمری bpp با روکش آلومینیوم

ایزوگام پلیمری BPP فویلدار2 لایه ،برای دریافت قیمت ایزوگام پلیمری به این نکته توجه کنید که ایزوگام پلیمری در دو نوع ساده و دولایه و فویلدار موجود می باشد . ایزوگام پلیمری دولایه همانطور که از نام آن پیداست از دولایه الیاف پلی استر و لایه های قیر طبیعی تشکیل شده و به وسیله فویل آلومینیومی با کیفیت و با ضخامت حدود 100 میکرون روکش شده است .

قیمت ایزوگام پلیمری bpp با روکش آلومینیوم

برای دریافت قیمت انواع ایزوگام و دریافت لیست قیمت ایزوگام دلیجان می توانید همین حالا از طریق شماره های تلفن موجود در سایت با مشاورین شرکت الوند راه تماس بگیرید .

قیمت ایزوگام پلیمری درب کارخانه

قیمت ایزوگام پلیمری، قیمت انواع ایزوگام و ورق های عایق رطوبتی متناسب با کاربرد و انواع بسیار مختلف ایزوگام با کیفیت های مختلف و برندهای بسیار متنوع در بازار متفاوت از یکدیگر هستند .

 

انواع ایزوگام تک لایه ، ایزوگام دولیه ، ایزوگام چند لایه با روکش فویل آلومینیوم ، روکش طرح  دار ، روکش سنگ ریزه و انواع ایزوگام خود چسب و آسان چسب در دلیجان اصفها با کیفیت های متفاوت تولید می گردد .

قیمت هر نوع ایزوگام توسط شرکت سازنده اعلام می گردد که این قیمت ویژه نمایندگی های فروش و نصب بوده و از آن به عنوان قیمت ایزوگام درب کارخانه یاد می شود .

از آنجا که حمل و نقل ایزوگام از کارخانه مبدا تا شهرستان های دارای نمایندگی دارای هزینه بالایی است ، لذا در بیشتر موارد قیمت فروش ایزوگام در نمایندگی ها و فروشگاه های عمده و خرده فروش کمی با قیمت کارخانه متفاوت است .

اما این امر در شرکت ایزوگام الوند راه کاملا متفاوت است . در شرکت ما ترتیبی اتخاذ شده که انواع ایزوگام در سراسر تهران بزرگ و کرج با قیمت درب کارخانه و ارسال رایگان درب منزل به خریدار تحویل داده می شود .

قیمت ایزوگام پلیمری دلیجان با نصب و اجرا در تهران و کرج

انواع مختلف ایزوگام پلیمری تولید شده توسط شرکت ها و کارخانجات تولید ایزوگام و عایق های رطوبتی در دلیجان وجود دارند که هرکدام دارای قیمت خاص خود متناسب با کیفیت می باشند .

قیمت ایزوگام پلیمری دلیجان با نصب و اجرا در تهران و کرج

ما در ایزوگام الوند راه سعی نموده ایم تا بهترین و با کیفیت ترین انواع ایزوگام را با قیمت بسیار رقابتی تهیه نموده با با هزینه بسیار مناسب در تمام مناط و نواحی تهران و کرج نصب و اجرا نماییم .

مشاورین ما در تمام ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به پرسش های شما هستند . همچنین میتوانید با مراجعه به مرورگرگوگل به اطلاعات مفیدی در مورد ایزوگام دسترسی داشته باشید .

 

error: Content is protected !!