کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

قیمت آسفالت بیندر

قیمت آسفالت بیندر

قیمت آسفالت بیندر ، لیست جدید و بروز قیمت آسفالت در تناژ بالا در تهران و کرج ، قیمت آسفالت و آسفالتکاری در سال جاری ، قیمت روز آسفالت و پخش آسفالت توسط شرکت ایزوگام الوندراه در تمامی مناطق و محله های تهران بزرگ .

قیمت آسفالت و آسفالتکاری در سال جاری

استعلام قیمت آسفالت به صورت آنلاین و برخط در همین وب سایت .

تعریف آسفالت

آسفالت پوششی مناسب برای ایجاد سطح هموار در بستر خیابان ها و جاده ها و مسیرهای آمد و شد می باشد که بجای سنگ فرش های قدیمی استفاده شده و از مقاومت و دوام و طول عمر بالایی برخوردار است . پایه و اساس ساخت آسفالت مشتقات نفتی و شن و ماسه می باشد .

به عبارت دیگر انواع آسفالت از مخلوط نمودن قیرطبیعی و شن و ماسه با ابعاد دلخواه و مورد نیاز ساخته می شوند . بسته به اینکه ما آسفالت را برای اجرا بر روی چه سطحی نیاز داریم ، میزان خاصی از قیر را با شن و ماسه در ابعاد لازم باید مخلوط نماییم .

انواع آسفالت برای پوشش خیابان و جاده

امروزه چند نوع آسفالت برای اجرا روی سطوح مختلف خیابان و جاده با نام های آسفالت نرمه ، آسفالت توپکا و آسفالت بیندر تولید می شوند که هر کدام مصارف و کاربرد خاص خود را دارد .

قیمت آسفالت خیابان و اتوبان

آسفالت توپکا

آسفالت توپکا یکی از انواع آسفالت مورد نیاز در اجرای آسفالت خیابان و جاده می باشد . آسفالت توپکا یا آسفالت رویه، آسفالتی است که در بالاترین سطح جاده مورد استفاده قرار می‌گیرد. ترکیبات این نوع آسفالت به شکلی است که نیازهای پوششی خیابان یا جاده را پاسخگو باشد.

ویژگی‌هایی از جمله مقاومت کافی در برابر عوارض جوی مثل برف و باران و تحمل رفت و آمد خودروها از این جمله است.

برای تولید آسفالت توپکا یا رویه از قیر بیشتر و سنگ‌هایی در ابعاد ۵.۹ میلیمتر تا ۱۹ میلیمتر استفاده می‌شود.

آسفالت بیندر

آسفالت بیندر نیز جزء آسفالت های مورد نیاز در اجرای آسفالت جاده ها و راه های پرتردد می باشد . آسفالت بیندر یا آسفالت آستر برای زیرسازی استفاده می‌شود. این آسفالت دارای سنگ‌هایی شکسته و در ابعاد بزرگتر از آسفالت توپکا است و در زیر آن برای جلوگیری از حرکت و جابجایی سطح جاده و خیابان به کار برده می‌شود.

در تولید آسفالت بیندر قیر کمتر و سنگ‌هایی در حدود ابعاد ۲۵ میلیمتر کاربرد دارد. این ترکیب باعث کاهش هزینه‌ی تولید آسفالت و همچنین مقاومت بیشتر آن در برابر تغییر شکل و جابجایی می‌گردد.

آسفالت بیندر به دلیل سنگ‌های درشت برای سطح جاده و خیابان مناسب نیست و باید با یک آسفالت ریزتر پوشانده شود.

قیمت آسفالت بیندر در تهران و کرج

قیمت آسفالت بیندر ، به نکات و عوامل زیادی وابسته است از جمله قیمت روز انواع قیر و قیمت سنگ ریزه ، قیمت پخش آسفالت ، هزینه زیر سازی و خیلی موارد دیگر نظیر کارهای تراش آسفالت برش آسفالت و …

شرکت ایزوگام الوندراه یک مجموعه خدماتی با سابقه کاری چندین ساله در زمینه فروش و اجرای انواع آسفالت ، محوطه سازی ، آسفالت خیابان و جاده در تهران و کرج می باشد .

تمامی خدمات اجرای پروژه های آسفالتکاری ، ایزوگام ، قیرگونی، قیمت انواع ایزوگام  ، جدول کشی ، ساخت پیاده رو و سنگ فرش در این شرکت با بهترین و با کیفیت ترین مصالح و کار تضمینی و قیمت بسیار مناسب انجام می پذیرد .

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!