قیمت آسفالت در تهران ، استعلام قیمت انواع آسفالت در تهران و کرج با هزینه پخش دستی و ماشینی توسط شرکت الوندراه .

قیمت آسفالت در تهران - قیمت آسفالت کاری در تهران

الوند راه مجری کلیه عملیات پخش آسفالت بصورت دستی و مکانیزه در تهران با

بیش از 20 سال سابقه و رزومه در شهرداری تهران ، کرج و شرکت های و ارگان های

خصوصی ، دولتی و نظامی

پخش مکانیزه آسفالت در تهران و کرج با بهترین ماشین آلات و اکیپ اجرایی

  • قیمت هر مترمربع آسفالت با پخش  ( به دلیل نوسانات قیمت قیر تماس بگیرید )

زیر سازی و پخش بیس و ساب بیس با ماشین آلات راه سازی

مشاوره و بازدید رایگان در تهران 

برای گرفتن قیمت روز آسفالت   تماس بگیرید : 

09125589207

09194089254

آسفالت کاری چیست؟

آسفالت و آسفالت کاری . ماده ایی نفت پایه است که حدود 60 سال است  به شکل گسترده به زندگی انسانها وارد شده است . این ماده ی مفید و ارزشمند در بسیاری از کشور ها، شهر ها و روستا ها کاربرد دارد و از آن معمولا در خیابان ها، فرودگاه ها، پشت بام خانه ها و سایر مکان ها استفاده می شود. آسفالت انواع مختلفی دارد.

آسفالت کاری چیست؟

آسفالت متداول ترین شی در بین ما انسان هاست و تقریبا در همه ی شهر ها و روستا ها از آن استفاده می شود. این ماده ی دوست داشتنی و سفت با پیشینه ی خود در زندگی ما انسان ها نقش زیادی ایفا می کند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید استفاده از آن از 650 سال قبل از میلاد آغاز شده است.

احتمالا اولین کسی که این ماده را استفاده کرد هیچگاه فکرش را نمی کرد این ماده روزی اینچنین بین جوامع متداول گردد. تا امروزه انتقاد های زیادی بر آن وارد شده است: گرمتر شدن کره ی زمین، آلودگی های ناشی از قیر استفاده شده در آن، افزایش سموم و بیماری ها بین انسان ها و … اما همه ی این موارد نتوانسته است موجب کاهش استفاده از این ماده ی ارزشمند گردد.

انواع متداول آسفالت

انواع آسفالت  به سه گروه کلی سرد، گرم و حفاظتی تقسیم می شود.

  1. نوع گرم آن شامل آسفالت رویه، آستر، اساس قیری و متخلخل است و وجه اشتراک همه ی آن ها را شاید بتوان مقاوم بودن در برابر فشار و رطوبت دانست. نوع گرم آن بسیار پر کاربرد است.
  2. نوع حفاظتی که به صورت دانه های شن و ماسه با محلول قیر است؛ این ماده یا در محل ساخته می شود، یا به شکل پیش ساخته از قبل ساخته شده و در محل قرار می گیرد.
  3. نوع سرد که به صورت ساخته شده از قبل است. آن را می توان انبار کرد و در موقع نیاز از آن استفاده نمود. در دمای محیطی که بیش از 10 درجه سانتی گراد باشد می توان از این نوع استفاده کرد.

نوع دیگری از آن نیز وجود دارد که به نوع تشنه مشهور است. برای جلوگیری از وقوع سیلاب در جاده های پر شیب از آن استفاده می شود؛ زیرا بر خلاف سایر آسفالت ها ، آب را به میزان بیشتری از خود عبور می دهد که از مزایای آن می باشد.

عوامل مهم در تعیبن قیمت آسفالت در تهران

قیمت آسفالت در تهران ، عوامل گوناگونی در تعیین قیمت آسفالت و هزینه نهایی آسفالت کاری در تهران اثر گذار هستند که از مهم ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود .

عوامل مهم در تعیبن قیمت آسفالت در تهران

  • قیمت های آسفالت بسته به اینکه انجام آن به صورت دستی انجام شود یا ماشینی، متفاوت است.
  •  قیمت های فوق برای هر متر مربع و با ضخامت یک سانتی متر لحاظ شده است. در صورت ضخامت بیشتر، نرخ بالاتری لحاظ خواهد شد.
  •  قیمت های ذکر شده برای متراژ بالای 200 متر و وزن بیشتر از 50 تن لحاظ شده است. در صورت سفارش مقدار کمتر اصولا هزینه ی دریافتی متفاوت خواهد بود.
  •  قیمت های ذکر شده برای آسفالت همراه با قیرپاشی ذکر شده است.
  • هزینه ی دستمزد در قیمت های بالا لحاظ نشده است. دستمزد به صورت توافقی بین طرفین است اما نرخ معمول آن، هزینه ی دستمزد کارگر روزمزد می باشد.
  •  محلی که قصد آسفالت کردن آن را دارید در تعیین قیمت موثر است. هر چه محل صعب العبور تر باشد، هزینه ی آن بیشتر خواهد بود.

اما در نهاینت مهم ترین عامل تاثیرگذار در قیمت آسفالت کیفیت آن میباشد هرچه کیفیت آسفالت بالاتر باشد قیمت اجرای آن نیز بیشتر میشود علاوه برآن عواملی مانند مقدار آسفالت مصرفی برای یک پروژه و کیفیت آن در قیمت تاثیر میگذارد.

بهترین قیمت آسفالت را از شرکت آسفالت پردیسان بخواهید ، زیرا این شرکت بصورت تخصصی در زمینه فروش و اجرای آن فعالیت میکند به همین دلیل میتواند قیمت های بسیار مناسب و منصفانه ای را ارایه دهد.خرید آسفالت مستلزم تشخیص آسفالت باکیفیت ازبی کیفیت است برای خرید آسفالت اگر شناخت کافی ازآن ندارید میتوانید با شرکت پردیسان تماس حاصل فرمایید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت آسفالت با ما تماس بگیرید و یا با جستجوی آسفالت همین کلمه در مرورگر گوگل مقالات دیگر را مطالعه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.