کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

قیمت آسفالت در تهران

قیمت آسفالت در تهران

قیمت آسفالت در تهران به چه عواملی بستگی دارد

قیمت آسفالت در تهران به جز لیست قیمتی که هر از چندگاهی توسط اتحادیه آسفالتکاران فهرست و اعلام می گردد ، عوامل و شرایط بسیاری دیگر نیز در تعیین قیمت آسفالت و قیمت اجرای آسفالت دخیل می باشند .

قیمت آسفالت در تهران با اجرا

یعنی بسته به میزان مواد مصرفی، مساحت محیط و دیگر ویژگی ها و فاکتورها، هزینه نهایی اجرای آسفالت بسیارمتفاوت خواهد بود. شرکت ایزوگام الوندراه برای تعیین قیمت آسفالت کاری  تابع نرخ های اعلام شده از طرف اتحادیه است. تلاش ما این است که قیمت ها را به گونه ای تنظیم کنیم که در کنار ارائه با کیفیت ترین خدمات، رضایت مشتری را نیز جلب نماییم

استعلام هزینه آسفالت کاری

برای اطلاع دقیق و کامل  در مورد هزینه آسفالت کاری در در تمامی محناطق و محلات تهران بزرگ و شهرستان کرج ، می توانید با مشاورین و همکاران متخصص شرکت ایزوگام الوند راه تماس بگیرید. همکاران ما با توجه به نرخ های اتحادیه و نیز مشخصاتی که از محل مورد نظر ارائه می دهید، قیمت اجرای آسفالت را به صورت تقریبی اعلام می کنند.

استعلام هزینه آسفالت کاری

قیمت آسفالت کاری به دستمزد نصاب ها نیز بستگی دارد. افرادی که در شرکت الوندراه عملیات اجرا و پخش  آسفالت را انجام می دهند، بر اساس نرخ های قانونی دستمزد دریافت می کنند. کیفیت کار برای همکاران ما در اولویت است و بیشتر از هر چیز دیگری، برای اجرای درست و بی نقص کار تلاش می کنند.

 

قیمت یک تن آسفالت در تهران چقدر است؟

قیمت آسفالت تنی ، به میزان تناژ آسفالت مصرفی در واحد سطح مرتبط می باشد . بر این اساس باید دید که مساحت محیطی که می خواهید آسفالت کاری شود چقدر است. سپس باید دید محل مورد نظر به آسفالت گرم نیاز دارد یا سرد. در مرحله بعدی تعیین می شود که برای اجرا و پخش آسفالت ، چه مقدار آسفالت، قیر، سنگ و … لازم است.

قیمت یک تن آسفالت در تهران

همچنین فرایند زیرسازی هم در تعیین قیمت اجرای آسفالت تاثیرگذار است. در نهایت پس از انجام مراحل بازدید از محل و برآورد  و جمع زدن هزینه هر مرحله، قیمت آسفالت کاری تعیین می شود. شرکت الوندراه هزینه اجرای آسفالت در سال  را با توجه به نرخ های اتحادیه و به گونه ای تعیین می کند که مشتریان گرامی رضایت داشته باشند.

 

قیمت آسفالت محوطه و خیابان

قیمت آسفالت کاری محوطه  و خیابان ها نیز با فرول اجرای آسفالت در دیگر مکان ها متفاوت نیست . یعنی باید بر اساس مساحت محوطه، شرایط آب و هوایی، میزان مواد مصرفی و نیز کیفیت مواد و بسیاری فاکتورهای دیگر، تعیین کرد که برای آسفالت کردن خیابان یا هر سطح دیگری چه مبلغی لازم است. حتی دستگاه های مورد استفاده، طول زمان اجرا و هزینه اجرا کنندگان و نصاب نیز در تعیین قیمت آسفالت کاری تاثیرگذار هستند.

 

شرکت ایزوگام الوند راه یک مجموعه خدماتی با سال ها تجربه کاری درزمینه فروش و نصب عایق های رطوبتی ، اجرای ایزوگام ، اجرای آسفالت ، اجرای قیرگونی ، جدول بندی در تمامی مناطق و نواحی تهران است که با در اختیار داشتن کادر مجرب و حرفه ایی تا کنون پروژه های کاری فراوانی را با موفقیت انجام داده است .

برای ارتباط با مشاورین این شرکت از شماره های موجود در سایت استفاده نمایید . همچنین می توانید با یک جستجوی ساده در گوگل به وب سایت ما دسترسی داشته باشید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!