کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

قیمت آسفالت در کرج

قیمت آسفالت در کرج

قیمت آسفالت در کرج، بروزترین لیست قیمت انواع آسفالت گرم و سرد ، آسفالت نرمه پشت بامی ، آسفالت بیندر و توپکا با پخش و اجرای دستی و مکانیزه در کرج ، استعلام قیمت ایزوگام در کرج بصورت آنلاین و برخط ، قیمت آسفالت و آسفالتکاری توسط شرکت ایزوگام الوندراه در استان البرز و کرج .

قیمت آسفالت بیندر و توپکا با پخش و اجرای دستی و مکانیزه در کرج

قیمت آسفالت و خدمات آسفالتکاری در کرج

قیمت آسفالت در کرج ، انجام خدمات آسفالتکاری شامل تمام مراحل زیر سازی و قیر پاشی و یا قیرگونی ، پخش آسفالت ، کوبیدن آسفالت و غلطک زنی و انجام خدمات ترمیمی مانند برش آسفالت و تراش و ترمیم ترک خوردگی ها می یاشد .

قیمت آسفالت و خدمات آسفالتکاری در کرج

انجام خدمات آسفالت کاری ممکن است در هر متراژ و مساحتی با هر وزن و تناژ مصالح و استفاده از ابزارهای خاص صورت پذیرد .

آسفالتکاری پشت بام در متراژ مختلف ، محوطه سازی ، آسفالت خیابان و جاده .

قیمت آسفالت نرمه پشت بامی در کرج

آسفالت نرمه یا آسفالت پشت بامی نوعی از آسفالت گرم با دانه بندی ریز می باشد که مناسب برای اجرای آسفالت پشت بام ساختمان می باشد .

قیمت آسفالت نرمه پشت بامی در کرج

برای انجام این کار بعد از زیر سازی و شیب بندی پشت بام لازم است تا سطح کار با استفاده از قیرگونی پوشانده شود .

سپس با پخش لایه ایی از آسفالت به ضخامت حدود 4 سانتیمتر رویه کاری شود .

برای دریافت قیمت روز آسفالت نرم پشت بامی با مشاورین شرکت ما تماس بگیرید . همکاران ما در الوندراه در تمام ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به پرسش های شما هستند .

قیمت آسفالت بیندر در کرج

قیمت آسفالت در کرج ، آسفالت بیندر به نوعی از آسفالت گرم گفته می شود که دارای دانه بندی سنگریزه سایز درشت  و بادامی می باشد .

آسفالت بیندر برای اجرای زیرسازی آسفالت خیابان و جاده ها مناسب بوده و کاربرد وسیع دارد . پخش آسفالت بیندر هم به روش دستی و هم به روش مکانیزه و ماشینی قابل انجام می باشد که استفاده از هر روش به متراژ و مساحت سطح کار مربوط است .

برای برآورد قیمت آسفالت بیندر فاکتور های مختلفی باید برسی گردد . حجم و تناژ آسفالت مورد نیاز ، مساحت سطح کار ، هزینه حمل آسفالت و روش پخش و غلطک کاری .

برآورد هزینه و بازدید از محل کار توسط کارشناسان شرکت الوندراه کاملا رایگان است . تنها با تماس شما و ثبت درخواست برآورد هزینه کارشناسان ما به محل اعزام شده و با محاسبه دقیق هزینه نهایی را خدمت شما اعلام می کنند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!