کلمه کلیدی خود را وارد کنید

قیمت آسفالت سرد و گرم

قیمت آسفالت سرد و گرم ،جدیدترین و بروز ترین قیمت آسفالت سرد ، آسفالت تنی ، آسفالت توپکا ، آسفالت بیندر ذر تهران ، قیمت جدید هزینه پخش آسفالت تنی تنها در شرکت الوند راه .

قیمت روز آسفالت سرد و گرم

 

معرفی انواع آسفالت

چیزی که امروزه با به نام آسفالت از آن یاد می کنیم در حقیقت یکی از انواع عایق های رطوبتی است که از ترکیب و مخلوط نمودن سن و ماسه و یا سنگریزه در ابعاد مختلف با قیر تهیه و ساخته می شود . از آسفالت به دلیل اینکه از بافت بسیار سخت و مقاومی برخوردار می باشد معمولا برای پوشانیدن عایق های کم دوام تر مانند قیر و گونی و یا پوشانیدن سطح محوطه ، خیابان ها و جاده ها استفاده می شود .

معرفی انواع آسفالت

در بخش معرفی انواع آسفالت ما با چند نوع آسفالت متفاوت روبرو هستیم :

آسفالت توپکا

اسفالت توپکا از ترکیب سنگ ریزهایی با ابعاد پایین و ریز و مقدار بیشتری از قیر تهیه می شود . آسفالت توپکا را ما با نام آسفالت رویه می شناسیم به دلیل آنکه از این آسفالت برای روکش نمودن انواع دیگر آسفالت نظیر آسفالت بیندر در سطح خیابان ها و معابر استفاده می شود .

آسفالت بیندر

آسفالت بیندر برعسک توپکا از مقدار قیر کمتر و سنگ ریزهایی با ابعاد درشت تر تولید می شود . این آسفالت برای زیرکاری جاده ها و اتوبانها بسیار مفید می باشد . باید توجه نمود که اسفالت بیندر بهتر است با لایه ای از آسفالت توپکا پوشانیده شود .

آسفالت نرم

آسفالت نرم از مخلوط نمودن ماسه با ابعاد بسیار ریز و قیر ساخته می شود . این و از آسفالت جهت عایق کاری پشت بام منازل و اماکن مسکونی بسیار ماسب است .

آسفالت گرم

در فرایند تولید آسفالت گرم ، در هنگام مخلوط نمودن قیر و شن و ماسه معمولا از روش حرارت دادن و گرم نمودن استفاده میشود . استفاده از آسفالت گرم برای مصارف متفاوت بسیار رایج می باشد .

آسفالت سرد

آسفالت سرد به نوع پیش ساخته از آسفالت گفته می شود که قابلیت دپو سازی و انبار کردن دارد . از این نوع آسفالت در هر زمان که نیاز باشد می توان استفاده نمود.

 

قیمت آسفالت

قیمت آسفالت ، قیمت جدید انواع آسفالت نرمه ، اسفالت توپکا ، آسفالت بیندر با پخش در تهران و کرج در سال 1401 به شرح زیر می باشد . با توجه به نوسانات قیمت بهتر است در هنگام خرید و یا ثبت سفارش کاری جهت استعلام قیمت روز آسفالت با مشاورین الوند راه تماس بگیرید.

قیمت آسفالت

  • قیمت آسفالت 012 توپکا با قطر یک سانیمتر به همراه قیر پاشی و پخش دستی هر متر مربع 20.000 تومان
  • قیمت آسفالت 012 توپکا با قطر یک سانتیمتر و به همراه قیر پاشی و پخش دستی هر متر مربع 19.000 تومان
  • قیمت آسفالت 018 بیندر با قطر یک سانتیمتر و قیرپاشی و پخش هرمتر مربع 18000 تومان
  • قیمت آسفالت نرمه پشت بام با قیرپاشی و اجرت پخش هر مترمربع 20.000 تومان .

 

شرکت ایزوگام الوند راه یک مجموعه خدماتی با سال ها تجربه کاری درزمینه فروش و نصب عایق های رطوبتی ، اجرای ایزوگام ، اجرای آسفالت ، اجرای قیرگونی ، جدول بندی در تمامی مناطق و نواحی تهران است که با در اختیار داشتن کادر مجرب و حرفه ایی تا کنون پروژه های کاری فراوانی را با موفقیت انجام داده است .

برای ارتباط با مشاورین این شرکت از شماره های موجود در سایت استفاده نمایید . همچنین می توانید با یک جستجوی ساده در گوگل به وب سایت ما دسترسی داشته باشید

 

 

error: Content is protected !!