قیمت ایزوگام،جدول قیمت انواع ایزوگام و معرفی 5 نمونه از برترین انواع ایزوگام در کشور .

مقایسه قیمت انواع ایزوگام از برندهای برتر و معتبر در کشور ، دریافت قیمت روز ایزوگام با نصب و اجرا در سال جدید ، بررسی قیمت ایزوگام دلیجان هر متر مربع با احتساب هزینه نصب ایزوگام با گارانتی 10 ساله در تهران و کرج .

قیمت ایزوگام دلیجان،قیمت انواع ایزوگام

 

در این مقاله ما سعی داریم تا شما را با 5 نمونه از معتبر ترین برندهای با مشخصات و بررسی ویژگی ها و مزایا و معایب و همچنین مقایسه قیمت آنها آشنا نماییم . با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید .

قیمت ایزوگام چیست ؟

قیمت ایزوگام ، قیمت انواع ایزوگام ،ایزوگام یک نوع عایق رطوبتی پیش ساخته است که از مشتقات نفتی ساخته شده است . این عایق بصورت یک ورق نازک با ضخامت حدود 4 میلیمتر در رول های 10 متری عرضه می گردد .

قیمت ایزوگام ، قیمت روز ایزوگام

عمده مواد اولیه تشکیل دهنده ورق ایزوگام از لایه های قیر و الیاف پشم شیشه و پلی استر و یک ورق فویل آلومینیومی برای روکش می باشد .

نصب ایزوگام بسیار ساده است . برای نصب انواع ایزوگام تک لایه و یا ایزوگام دولایه فویلدار کافی است تا آن را کمی با مشعل گرم نموده و روی سطح مورد نظر بچسبانیم .

 

انواع ایزوگام بر اساس ساختار و کاربرد

ایزوگام ها بر اساس ساختار و کاربردهای متعدد به انواع مختلف دسته بندی می شوند . بر اساس ترکیب مواد اولیه انواع ایزوگام به دو بخش ایزوگام دمیده یا اکسیده که از قیر مصنوعی تهیه شده و ایزوگام پلیمری که از قیر پالایشگاهی بدست آمده است تقسیم میگردد .

انواع ایزوگام بر اساس ساختار و کاربرد

از نظر تعداد لایه های و روکش انواع ایزوگام تک لایه ، دولایه ، چند لایه ، ایزوگام فویلدار ، ایزوگام سنگریزه و ایزوگام طرح دار .

در مقایسه با شرایط آب و هوایی نیز ما انواع ایزوگام سردسیری ، ایزوگام گرمسیری و ایزوگام مناطق معتدل را داریم .

مشخصات بهترین ایزوگام

ایزوگام خوب و مرغوب باید دارای مشخصاتی باشد که بتوانیم براحتی آن را از دیگر انواع ایزوگام متمایز نماییم .

  1.  ایزوگام خوب باید دارای نشان استاندارد ملی باشد .
  2. ایزوگام مرغوب باید از مواد با کیفیت و قیر طبیعی و پالایشی و الیاف پلی استر مرغوب تولید شده باشد .
  3. ضخامت ورق ایزوگام باید بیش از 4 میلیمتر و وزن رول ایزوگام حدود 42 کیلوگرم باشد .
  4. یک ایزوگام ایده آل باید دارای قابلیت انعطاف پذیری و کشسانی بالایی باشد . برای تست این موضوع می توانید یک تکه ایزوگام را بین دستان خود و با فشار خم نمایید . ببینید که ایزوگام تا چه حد منعطف و در برابر شکسته شده مقاومت می نماید .
  5. از دیگر مشخصات ایزوگام خوب و با کیفیت طول عمر مفید آن است که معمولا توسط شرکت سازنده ایزوگام کتبا ضمانت می شود .

قیمت ایزوگام 5 برند برتر در کشور

قیمت انواع ایزوگام ،با توجه به تجربه چند ساله و مقایسه انواع ایزوگام در اینجا چند نمونه از بهترین انواع ایزوگام معرفی خواهد شد که این فقط یک سلیقه شخصی است و شاید ایزوگام های بهتری نیز در بازار وجود داشته باشد .

قیمت ایزوگام 5 برند برتر در کشور

1 : ایزوگام صدف گستر دلیجان

ایزوگام صدف گستر دلیجان یکی از برترین برندهای ایزوگام کشور است که انواع ایزوگام سردسیر و گرمسیر را با کیفیت صادراتی و از بهترین مواد اولیه تولید می نماید . برای دریافت قیمت ایزوگام صدف گستر دلیجان می توانید با ما تماس بگیرید .

2 : ایزوگام بام گستر دلیجان ثبت 117

ایزوگام بام گستر دلیجان نیز یکی از معرف ترین برندهای ایزوگام می باشد که از حسن سابقه بالایی برخوردار است و از کیفیت قابل قبولی برخوردار است . ایزوگام بام گستر دلیجان نیز انواع ایزوگام ساده و فویدار را تولید می نماید . قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان نسبت به دیگر انواع ایزوگام بسیار مناسب است.

3 : ایزوگام شرق مشهد ثبت 6736

بدون شک ایزوگام شرق مشهد را می توان جزئ 5 ایزوگام برتر و مرغوب و با کیفیت دانست . ایزوگام شرق مشهد از قیر طبیعی و پلی استر بسیار با کیفیت در انواع ساده و پودری و ایزوگام فویلدار تولید می گردد .

4 : ایزوگام بام گستر اصل تهران

یکی دیگر از برندهای مطرح ایزوگام که به  دلیل سابقه چندین ساله و کیفیت بالای محصولات تولیدی دارای نامی آشنا هست ، ایزوگام بام گستر اصل تهران می باشد .

5 : ایزوگام پشم شیشه ایران

ایزوگام پشم شیشه ایران نیز به دلیل کیفیت و تنوع محصول در ردیف 5 ایزوگام مطرح قرار می گیرد .

لطفا جهت دریافت قیمت روز ایزوگام کلمه ایزوگام را در جستجو گر گوگل تایپ نماید و وب سایت ایزوگام الوند راه را دنبال کنید .