قیمت ایزوگام بام گستر اصل تهران، هرساله با شروع فصل پاییز تکاپو برای خرید و نصب ایزوگام و متعاقبا تلاش برای اطلاع از قیمت واقعی ایزوگام روند افزایشی بخود میگیرد .

قیمت ایزوگام بام گستر اصل تهران مترمربع

 

تمامی نمایندگی ها قیمتهای خود را اعلام می نمایند که این قیمت ها نسبت به فصل تابستان معمولا تفاوت زیادی دارد . با آنکه هیچ تغییر قیمتی از سوی کارخانجات تولید کننده عایق های رطوبتی و ایزوگام اعلام نشده است . برای آنکه بیشتر با چند و چون قیمت ایزوگام و نکات مربوط به آن آشنا شوید ، ما را در این مقاله دنبال نمایید .

عوامل مهم در قیمت ایزوگام

نوع ایزوگام مورد نیاز ما یکی از مهمترین عواملی محسوب می گردد که در تعیین قیمت ایزوگام و قیمت نصب ایزوگام تاثیر گذار است .

عوامل مهم در قیمت ایزوگام

همانطور که می دانید قیمت ایزوگام های تک لایه نسبت به ایزوگام های دو یا چند لایه قیمت کمتری دارند . انواع ایزوگام فویلدار و ایزوگام های طرح دار تولید شده در شرکت ها و کارخانجات مختلف نیز قیمت های متفاوتی دارند .

از دیگر عوامل مهم در تعیین قیمت ایزوگام ، مواد اولیه مورد استفاده در ساخت ایزوگام و کیفیت آن می باشد . در تولید ایزوگام از دو نوع قیر با نام های قیر اکسیده یا قیر دمیده که به قیر مضنوعی نیز مشهور است و همچنین از قیر پلیمری یا قیر طبیعی که به قیر پالایشگاهی مشهور است استفاده می شود .

ایزوگام های تولید شده با قیر پلیمری به دلیل کیفیت بسیار بالا و راندمان کاری و طول عمر بالا معمولا از قیمت بیشتری در مقایسه با ایزوگام های اکسیده برخوردار هستند .

از دیگر عوامل مهم در قیمت ها می توان به فصول مختلف سال اشاره کرد . ایزوگام نیز مانند دیگر محصولات موجود در بازار تابع شرایط عرضه و تقاضا می باشد . و از آنجا که تقاضا برای خرید عایق های رطوبتی در فصل پاییز و زمستان به اوج خود می رسد ، معمولا در این فصول با افزایش نسبی قیمت ها نیز مواجه خواهیم بود .

قیمت ایزوگام بام گستر اصل تهران با نصب و اجرا

قیمت ایزوگام بام گستر اصل تهران با نصب و اجرا کمی بیشتر از قیمت این محصول بصورت رول می باشد . این افزایش قیمت به دلیل اضافه شده هزینه نصب یا قیمت نصب ایزوگام است که برای هر مترمربع ایزوگام محاسبه و بر روی قیمت یا هزینه تمام شده اجرای ایزوگام افزوده می گردد .

قیمت ایزوگام بام گستر اصل تهران با نصب و اجرا

قیمت نصب ایزوگام متناسب با متراژ محل نصب و همچنین دستمزد زیر سازی و بتن ریزی و شیب بندی تعیین می گردد . در برخی موارد که نیاز به کندن ایزوگام قدیمی و فرسوده و نصب ایزوگام جدید احساس می گردد ، مسلما دستمزد جداگانه محاسبه می شود .

 

قیمت ایزوگام بام گستر در تهران و کرج

بروز ترین و جدیدترین قیمت محصولات ایزوگام بام گستر اصل تهران را می توانید از مشاورین شرکت الوند راه استعلام نمایید . شرکت ایزوگام الوند راه یکی از شرکت ها و مجموعه های ارائه دهنده خدمات فروش و نصب ایزوگام در تهران و کرج می باشد که سالها با ارائه خدمات عایق کاری و در خدمت شما ست .

قیمت ایزوگام بام گستر در تهران و کرج

ما انواع ایزوگام بام گستر اصل را به قیمت درب کارخانه و با هزینه ارسال رایگان در متزل به شما تحول خواهیم داد . لازم به ذکر است که انجام مشاوره و بازدید از محل و برآورد هزینه کاملا رایگان است .

برای دریافت قیمت روز ایزوگام و قیمت ایزوگام دلیجان با نصب و اجرا در تهران همین حالا با مشاورین شرکت ایزوگام الوند راه تماس بگیرید . همکاران ما در طئل ساعات شبانه روز و در تمام ایام هفته آماده ارائه مشاوره و اعلام قیمت انواع ایزوگام هستند .

بازدید از محل نصب ایزوگام  برآورد هزینه توسط کارشناسان ایزوگام الونذراه کاملا رایگان بوده و تمامی خدمات فروش و نصب و اجرای ایزوگام توسط ما به همراه 10 سال ضمانت نامه کتبی انجام می گردد .

لطفا ما را در گوگل دنبال نمایید .