کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

قیمت ایزوگام بام گستر اصل تهران

قیمت ایزوگام بام گستر اصل تهران

قیمت ایزوگام بام گستر اصل تهران، هرساله با شروع فصل پاییز تکاپو برای خرید و نصب ایزوگام و متعاقبا تلاش برای اطلاع از قیمت واقعی ایزوگام روند افزایشی بخود میگیرد .

قیمت ایزوگام بام گستر اصل تهران مترمربع

 

تمامی نمایندگی ها قیمتهای خود را اعلام می نمایند که این قیمت ها نسبت به فصل تابستان معمولا تفاوت زیادی دارد . با آنکه هیچ تغییر قیمتی از سوی کارخانجات تولید کننده عایق های رطوبتی و ایزوگام اعلام نشده است . برای آنکه بیشتر با چند و چون قیمت ایزوگام و نکات مربوط به آن آشنا شوید ، ما را در این مقاله دنبال نمایید .

عوامل مهم در قیمت ایزوگام

نوع ایزوگام مورد نیاز ما یکی از مهمترین عواملی محسوب می گردد که در تعیین قیمت ایزوگام و قیمت نصب ایزوگام تاثیر گذار است .

عوامل مهم در قیمت ایزوگام

همانطور که می دانید قیمت ایزوگام های تک لایه نسبت به ایزوگام های دو یا چند لایه قیمت کمتری دارند . انواع ایزوگام فویلدار و ایزوگام های طرح دار تولید شده در شرکت ها و کارخانجات مختلف نیز قیمت های متفاوتی دارند .

از دیگر عوامل مهم در تعیین قیمت ایزوگام ، مواد اولیه مورد استفاده در ساخت ایزوگام و کیفیت آن می باشد . در تولید ایزوگام از دو نوع قیر با نام های قیر اکسیده یا قیر دمیده که به قیر مضنوعی نیز مشهور است و همچنین از قیر پلیمری یا قیر طبیعی که به قیر پالایشگاهی مشهور است استفاده می شود .

ایزوگام های تولید شده با قیر پلیمری به دلیل کیفیت بسیار بالا و راندمان کاری و طول عمر بالا معمولا از قیمت بیشتری در مقایسه با ایزوگام های اکسیده برخوردار هستند .

از دیگر عوامل مهم در قیمت ها می توان به فصول مختلف سال اشاره کرد . ایزوگام نیز مانند دیگر محصولات موجود در بازار تابع شرایط عرضه و تقاضا می باشد . و از آنجا که تقاضا برای خرید عایق های رطوبتی در فصل پاییز و زمستان به اوج خود می رسد ، معمولا در این فصول با افزایش نسبی قیمت ها نیز مواجه خواهیم بود .

قیمت ایزوگام بام گستر اصل تهران با نصب و اجرا

قیمت ایزوگام بام گستر اصل تهران با نصب و اجرا کمی بیشتر از قیمت این محصول بصورت رول می باشد . این افزایش قیمت به دلیل اضافه شده هزینه نصب یا قیمت نصب ایزوگام است که برای هر مترمربع ایزوگام محاسبه و بر روی قیمت یا هزینه تمام شده اجرای ایزوگام افزوده می گردد .

قیمت ایزوگام بام گستر اصل تهران با نصب و اجرا

قیمت نصب ایزوگام متناسب با متراژ محل نصب و همچنین دستمزد زیر سازی و بتن ریزی و شیب بندی تعیین می گردد . در برخی موارد که نیاز به کندن ایزوگام قدیمی و فرسوده و نصب ایزوگام جدید احساس می گردد ، مسلما دستمزد جداگانه محاسبه می شود .

 

قیمت ایزوگام بام گستر در تهران و کرج

بروز ترین و جدیدترین قیمت محصولات ایزوگام بام گستر اصل تهران را می توانید از مشاورین شرکت الوند راه استعلام نمایید . شرکت ایزوگام الوند راه یکی از شرکت ها و مجموعه های ارائه دهنده خدمات فروش و نصب ایزوگام در تهران و کرج می باشد که سالها با ارائه خدمات عایق کاری و در خدمت شما ست .

قیمت ایزوگام بام گستر در تهران و کرج

ما انواع ایزوگام بام گستر اصل را به قیمت درب کارخانه و با هزینه ارسال رایگان در متزل به شما تحول خواهیم داد . لازم به ذکر است که انجام مشاوره و بازدید از محل و برآورد هزینه کاملا رایگان است .

برای دریافت قیمت روز ایزوگام و قیمت ایزوگام دلیجان با نصب و اجرا در تهران همین حالا با مشاورین شرکت ایزوگام الوند راه تماس بگیرید . همکاران ما در طئل ساعات شبانه روز و در تمام ایام هفته آماده ارائه مشاوره و اعلام قیمت انواع ایزوگام هستند .

بازدید از محل نصب ایزوگام  برآورد هزینه توسط کارشناسان ایزوگام الونذراه کاملا رایگان بوده و تمامی خدمات فروش و نصب و اجرای ایزوگام توسط ما به همراه 10 سال ضمانت نامه کتبی انجام می گردد .

لطفا ما را در گوگل دنبال نمایید .

error: Content is protected !!