کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

قیمت ایزوگام با نصب در تهران با 10 سال ضمانت

قیمت ایزوگام با نصب در تهران با 10 سال ضمانت

قیمت ایزوگام ، دریافت لیست جدید قیمت انواع ایزوگام با نصب و اجرا در تهران با 10 سال ضمانت نامه کتبی ، استعلام قیمت ایزوگام دلیجان هر مترمربع با نصب و اجرا در شرکت الوند راه .

قیمت انواع ایزوگام با نصب و اجرا در تهران

 

قیمت ایزوگام چکونه محاسبه می شود ؟

برای محاسبه قیمت ایزوگام عوامل و نکات فراوانی مد نظر گرفته می شود . از مهمترین نکاتی که در قیمت ایزوگام دخیل می باشد کیفیت و برند ایزوگام انتخابی است .

محاسبه قیمت ایزوگام

همانگونه که میدانید صدها نوع ایزوگام با برندها و کیفیت های مختلف در بازار موجود هست و در میان آنها تعداد انگشت شماری از برندهای خاص وجود دارد که بسیار مشهور و شناخته شده هستند مانند ایزوگام شرق مشهد با ثبت 6736 و یا ایزوگام بام گستر دلیجان با کدثبت 117 و ایزوگام اکسیر ضادراتی .

مسلما این برندهای شناخته شده به دلیل آنکه کیفیت آن ها و حسن سابقه شرکت سازنده در انجام تعهدات ضمانتی و بیمه ثابت شده است دارای تقاضای خرید بیشتری هستند و البته از قیمت بالاتری هم برخوردارند .

اما این به آن معنی نیست که شما در هنگام خرید ایزوگان باید به برند آن دقت کنید و چه بسا انواع ایزوگام با برندهای تازه ثبت شده که از کیفیت بسیار بالا ایی برخوردار هستند .

نکته دیگر که در زمان قیمت ایزوگام به آن پرداخته می شود هزینه یا قیمت نصب ایزوگام می باشد . در اینجا لازم است تا ابتدا کمی در مورد نصب و اجرای ایزوگام صحبت نماییم .

نصب ایزوگام چیست و چگونه انجام می شود ؟

نصب ایزوگام فرایندی است که طی آن با چسبانیدن لایه ها و ورق های ایزوگام بر روی سطح مورد نظر ، عمل عایقکاری و ایزوله سازی صورت می پذیرد . در این فرایند ابتدا ورق های ایزوگام در اندازه های دقیق بر حسب متراژ سطح مورد نظر بریده شده و سپس با گرم کردن این ورق ها توسط مشعل گازی بر روی سطح چسبانده می شود . نصب ایزوگام یک کار فنی و تخصصی است به دلیل آنکه این لایه ها باید خیلی خوب درزگیری شوند تا در برابر نفوذ آب مقاومت بالایی داشته باشند .

بسته به محل جغرافیای مکان نصب ایزوگام و همچنین مکان سطحی که باید عایق شود به نوع خاصی از ایزوگام نیاز است .

انواع ایزوگام موجود در بازار؟

همانطور که در بالا اشاره شد انواع ایزوگام برحسب شرایط کاری شما موجود است ، مثلا ایزوگام سردسیری با درجه مقاومت بسیار بالا در دمای زیر صفر درجه سانتیگراد که بیشتر برای مناطق سردسیر کشور مانسب می باشد . ایزوگام گرمسیری با دوام و پایداری مناسب در گرمای شدید که استفاده از این نوع ایزوگام برای مناطق گرمسیر کشور الزامی است .

انواع ایزوگام موجود در بازار

از دیگر انواع ایزوگام می توان به ایزوگام ساده پودری اشاره نمود که برای عایق کاری اجزا و دیوارهای داخلی ساختمان نظیر ایزوگام سرویس بهداشتی ، ایزوگام استخر مورد استفاده هستند .

انواع دیگر ایزوگام مانند ایزوگام ایزوشینگل برای عایقکاری پشت بام های شیب دار و سقف های غیر هم سطح کاربردی هستند .

از ایزوگام طرحدار برای عایق کاری دیوارها و ایزوگام نمای ساختمان که باید از زیبایی و ظرافت بالاتری برخوردار باشد استفاده می شود .

در کل بهتر است برای نصب ایزوگام در محل های بیرونی ساختمان که در برابر تابش مستقیم نور خورشید قرار دارند مانند ایزوگام سقف ، ایزوگام شیروانی ، ایزوگام سوله ، ایزوگام کانال آب ، ایزوگام پل از انواع ایزوگام فویلدار آلومینیومی استفاده شود . ایزوگام با روکش آلومینیوم با انعکاس دادن نور خورشی تا حد زیادی از داغ شدن سطح ایزوگام جلوگیری می نماید .

نوع دیگری از ایزوگام نیز وجود دارد که برای نصب و اجرای آن نیاز به مشعل و گرم کردن وجود ندارد . ایزن ایزوگام با نام ایزوگام آسان چسب در بازار موجود می باشد .

قیمت نصب ایزوگام

قیمت نصب ایزوگام به اجرت و دستمزدی گفته می شود که بابت نصب و اجرای یک متر مربع ایزوگام در سطح مورد نظر دریافت می گردد . این قیمت بسته به محل نصب نظیر نصب ایزوگام روی دیوار ، نصب ایزوگام پشت بام ، نصب ایزوگام شیروانی و … بسیار متفاوت است .

قیمت نصب ایزوگام

همچنین قیمت نصب ایزوگام بسته به متراژ محل نصب نیز داری تفاوت می باشد . معمولا برای متراژ و مساحت های بالاتر از 150 متر دستمزد کمتری دریافت می گردد و برای متراژ زیر 50 متر دستمزد نصب ایزوگام کمی بیشتر است .

قیمت نصب ایزوگام در تهران

قیمت نصب ایزوگام در تهران توسط شرکت الوند راه بسیار رقابتی و ارزان می باشد . شرکت ایزوگام الوند راه با سالها تجربه در زمینه فروش و نصب انواع ایزوگام در تمامی مناطق و نواحی تهران بزرگ تا کنون پروژه های بسیاری را با موفقیت انجام داده است .

شرکت ایزوگام الوند راه با کادری مجرب و با تجربه آماده عقد قرار داد جهت عایق کاری و اجرا و نصب ایزوگام در تمامی مناطق تهران و کرج می باشد . تمامی خدمات انجام شده در الوند راه دارای 10 سال ضمانت نامه کتبی بدون قید و شرط و 5 سال بیمه نامه هستند .

برای دریافت قیمت ایزوگام شرق مشهد در تهران می توانید همین حالا با مشاوران ما در الوند راه تماس بگیرید . همچنین شما را دعوت می کنیم که عضو پیج ما در اینستاگرام شوید .

 

2
e
0
P
#
#
B
0
P
#
#
B
W
#
#
L
W
#
#
L