کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

قیمت ایزوگام با نصب و اجرا در تهران

قیمت ایزوگام با نصب و اجرا در تهران

قیمت ایزوگام با نصب و اجرا در تهران هر مترمربع ، استعلام قیمت ایزوگام کاملا آنلاین و برخط با آبدیت روزانه در وب سایت شرکت ایزوگام الوندراه ، آگاهی از قیمت ایزوگام دلیجان بصورت رول و متری با نصب و اجرا .

قیمت ایزوگام با نصب و اجرا مترمربع

عوامل مهم در قیمت ایزوگام در تهران

قیمت ایزوگام با نصب و اجرا در تهران ،قیمت نصب ایزوگام به عواملی مثل مساحت و متراژ کار، نوع مصالح مورد نیاز، حمل و نقل و ایاب و ذهاب و همچنین وجود نیاز به زیرسازی و آماده سازی، بستگی دارد.

عوامل مهم در قیمت ایزوگام در تهران

هر کدام از انواع مختلف ایزوگام مثل تک لایه و دو لایه شامل تیشو و پلی استر و یا ایزوگام با روکش آلومینیوم از نظر قیمت خرید با هم تفاوت دارند اما اجرت نصب شان تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد. ما در این مقاله در وب سایت ایزوگام الوندراه شمارا با قیمت ایزوگام در تهران و حومه آشنا خواهیم کرد .

ایزوگام چیست؟

ایزوگام نوعی عایق رطوبتی و ضد نفوذ آب نفت پایه است که در انواع ساختمان ها و محل های مختلف آن ها از جمله سرویس بهداشتی، استخر، حمام، دیوارها و پشت بام ها نصب می‌ شود. این عایق در واقع جایگزین مناسبی برای شیوه سنتی قیرگونی است که از نظر نصب و دوام و ماندگاری مزیت بیشتری نسبت به شیوه قدیمی دارد.

ایزوگام و ورق ایزوگام

ایزوگام شامل ورقه‌ ها و الیافی از جنس پلی استر و آلومینیوم و یا تیشو است که با قیر به هم متصل شده ‌اند. البته در ایزوگام همچنان ماده اصل تشکیل دهنده عایق قیر است. از این نوع عایق ضد رطوبت کردن پی و فونداسیون ساختمان ها و در عایق کردن پشت بام ها، استخرها، کانال های آبیاری، مخازن، سدها و پل ها استفاده می شود. بیشتر ایزوگامی که در عایق بندی مورد استفاده قرار میگیرد یکی از دو نوع پلیمری و یا دمیده (قیر دمیده) است.

قیمت عیب یابی و ترمیم ایزوگام در تهران

مسلما در پروژهای عیب یابی و ترمیم و تعمیرات ایزوگام ، اصلی ترین هزینه دستمزد نصاب متخصص می باشد . زیرا در تکه کاری و ترمیم جنس زیادی مصرف نمی‌شود و هزینه اجرا مهمتر از جنس است.

قیمت عیب یابی و ترمیم ایزوگام در تهران

زیرسازی , کفسازی , شیب‌بندی,کنده کاری و دیگر کارهای جانبی , قیمت خرده کاری را از متری خارج می‌کند. در خرده‌کاری ایزوگام کاری , آسفالت کاری و قیرگونی معمولا قیمت بین کارفرما و عایق کار توافق می‌شود.

قیمت ایزوگام چگونه محاسبه می شود ؟

مواد اولیه ساخت ایزوگام از مشتقات نفتی دریافت شده است . با توجه به این موضوع قیمت روز ایزوگام نیز رابطه‌ی مستقیمی با قیمت نفت و مشتقات نفت دارد . ایزوگام‌ها دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به هر نوع آن‌ها قیمت آن‌ها نیز متفاوت است .

قیمت ایزوگام چگونه محاسبه می شود ؟

همه ی این عوامل باعث می شود که قیمت ایزوگام از عایق‌های رطوبتی دیگر بیشتر شود البته لازم به گفتن است که نفوذ پذیری ایزوگام نیز از بقیه کمتر می‌باشد و عمر مفید ایزوگام اگر با دقت و کیفیت نصب شود، بین 10 تا 20 سال برآورد می شود.

شرکت ایزوگام الوند راه مجموعه ایی خدماتی مرکب از تیم نصابان حرفه ایی ایزوگام و مشاورین بسیار با تجربه است که می تواند در این زمینه شما را یاری نماید . کافی ست با ما تماس بگیرید .

هماران ما بصورت کاملا رایگان از محل مورد نظر بازدید نموده و ضمن پیشنهاد بهترین نوع ایزوگام مناسب برای کار شما ، با برآورد کارشناسی شده دقیق قیمت تقریبی هزینه نصب و اجرای ایزوگام شما را علام می کنند .

 

ما به شما کمک می کنیم که بهترین نوع ایزوگام را با ارزانترین قیمت انتخاب و خریداری نمایید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!