قیمت ایزوگام،قیمت روز ایزوگام برای استخر، دریافت بروزترین قیمت ایزوگام دلیجان با نصب و اجرا ، قیمت رول ایزوگام درب کارخانه ، قیمت نصب ایزوگام در تهران و کرج توسط شرکت الوندراه .

قیمت روز ایزوگام برای استخر

استخرها مخازن و منابعی برای ذخیره آب هستند که با اهداف متفاوت و کاربردهای بسیاری ساخته می شوند . از استخر خانگی که جنبه زینتی و تفریحی دارد تا استخرهای پرورش ماهی و استخرهای استادیوم های ورزشی و استخرهایی که جهت جمع آوری آب برای مصارف کشاورزی طراحی و ساخته میشوند .

به دلیل حجم و وزن بالای آب در مخازن معمولا عایق کاری این سازه ها بسیار دشوار هست و به هر اندازه که با سیمان و بتن مقاوم ساخته شده باشند باز هم نشت و هدر رفت آب پدیده ایی طبیعی به نظر میرسد . دقیقا هم اینجاست که نقش ایزوگام به عنوان یک عایق رطوبتی بسیار مقاوم در برابر جلوگیری از نشت و نفوذ آب از کف و دیوارهای استخر خود را نشان می دهد .

عایق بندی استخرها با ایزوگام بهترین راه ایزوله کردن این سازه هاست اما باید بدانیم که چه نوع ایزوگامی برای استخر مناسب است.

ایزوگام مناسب برای کف و دیوارهای استخر و مخازن آبی

از انواع مختلف ایزوگام برای عایق بندی و ایزوله سازی استخرها می توان استفاده نمود . امروزه برای زیبایی بیشتر از ایزوگام طرح دار برای این کار استفاده می شود . ایزوگام های طرحدار علاوه بر مقاومت و طول عمر بسیار بالا به دلیل دارا بودن طرح و نقش و رنگ های بسیار متنوع می تواند جلوه خاصی به نمای استخر ما بدهد .

ایزوگام مناسب برای استخر

فراموش نکنید که ایزوگام مناسب برای اینکار بایداز ضخامت خوبی برخوردار باشد و بهتر است برای نصب ایزوگام در اسخر ها از ایزوگام دولایه  و یا چند لایه استفاده کنیم .

دقت کنید ایزوگام انتخابی شما دارای نشان ملی بوده و از قیر طبیعی و پلیمری با کیفیت مناسبی ساخته شده باشد . به علاوه ایزوگام شما از قابلیت کشسانی و انعطاف پذیری خوبی نیز برخوردار باشد .

پیشنهاد ما این است که قبل از خرید ایزوگام و نصب و اجرای آن حتما با یک مشاور با تجربه مشورت نمایید.

قیمت ایزوگام دلیجان برای استخرهای آبی

قیمت ایزوگام مناسب برای پوشش دادن سطح کف و دیوارهای استخر بیشتر به نوع و کیفیت ایزوگام مرتبط می باشد . انتخاب ایزوگام ساده ، ایزوگام دولایه فویلدار ، ایزوگام طرحدار ، ایزوگام اکسیده و یا ایزوگام پلیمری ، نقش بسیار اساسی در تعیین قیمت آن ایفا می نماید .

قیمت ایزوگام دلیجان برای استخرهای آبی

قیمت ایزوگام و نصب ایزوگام در تهران و کرج

برای استعلام و دریافت لیست جدید قیمت انواع ایزوگام بصورت رول و همچنین قیمت نصب ایزوگام در مناطق 22 گانه تهران و حومه و کرج می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در وب سایت با یکی از مشاوران شرکت ایزوگام الوند را تماس بگیرید .

همکاران ما در الوند را ضمن ارائه آخرین وضعیت قیمت ایزوگام ، می توانند شما را کمک نمایند تا ایزوگامی مناسب و با کیفیت و البته قیمت مناسب تر را خریداری نمایید .

قیمت ایزوگام دولایه فویلدار دلیجان

قیمت ایزوگام ، همانگونه که می دانید ، ایزوگام متناسب با کاربرد مورد نیاز در ضخامت های مختلف و با تعداد لایه های قیر مختلف تولید می گردد .

قیمت ایزوگام دولایه فویلدار دلیجان

ممکن است ایزوگام از یک لایه ساده با ضخامت حدود 3 ملیمتر و بدون روکش فویل آلومینیومی تشکیل شده باشد و یا با ضخامت بیش از 4 میلیمتر و دو لایه و با روکش فویل آلومینیومی ساخته شده باشد .

این افزایش ضخامت ورق ایزوگام و افزایش در میزان مصرف مواد اولیه مسلما با افزایش قیمت در نوع ایزوگام دولایه فویل دار همراه خواهد بود .

 

 

ایزوگام دولایه فویلدار

هر نوع ایزوگامی کاربرد خاص خود را دارد و استفاده از آن برای بخش خاصی از خانه یا ساختمان توصیه می شود . ایزوگام ساده بیشتر برای انجام کار عایق بندی و ایزوله سازی اجزای داخلی ساختمان به کار می آیند . از ایزوگام ساده برای نصب ایزوگام پی و فندانسیون ساختمان ، ایزوگام سرویس بهداشتی ، ایزوگام بالکن ، ایزوگام پارکینگ و … استفاده می گردد .

 

بالعکس از ایزوگام دولایه فویل دار برای عایقکاری سطوح بیرونی ساختمان که مستقیما در برابر تابش نور خورشید بوده و در مجاورت تغییرات دما فصل سرما و گرما قرار دارند استفاده می شود .

از انواع ایزوگام دولایه و فویلدار برای عایق کاری و نصب ایزوگام دیوار ، ایزوگام پشت بام ، نصب ایزوگام شیروانی ، نصب ایزوگام نمای ساختمام و … می توان بهره برد .

برای کسب اطلاعات بیشار لطفا با مشاورین ایزوگام الوند راه تماس بگیرید و یا به مرورگر فایرفاکس مراجعه نمایید .