قیمت ایزوگام برای پی ساختمان ، بروز ترین قیمت ایزوگام مناسب برای فندانسیون خانه ، لیست جدید قیمت انواع ایزوگام در سال 1401 ، قیمت ایزوگام دلیجان با نصب و اجرا در تهران و کرج را در وب سایت شرکت ایزوگام الوند راه دنبال نمایید .

قیمت ایزوگام پی ساختمان

 

پی و فندانسیون ساختمان زیرین ترین و پایینی ترین بخش ساختمان است که عملا تماس مستقیم با زمین داشته و به همین جهت رطوبت و نم زمین از این محل به سادگی به قسمت ها و اجرای بالایی ساختمان سرایت می نماید . به همین دلیل و برای آنکه از نفوذ آب به کف و دیوارهای ساختمان جلوگیری شود بهتر است که از ایزوگام برای عایق کاری و ایزوله کردن پی و فندانسیون خانه استفاده نماییم .

از چه نوع ایزوگامی برای پی ساختمان استفاده کنیم ؟

قیمت ایزوگام ،در یک تقسیم بندی کلی ما با دو نوع ایزوگام روبرو هستیم نخست ایزوگام ساده پودری و دوم ایزوگام فویلدار آلومینیومی . ایزوگام فویلدار برای استفاده برای نصب ایزوگام در بخش ها و اجزای بیرونی ساختمان و خانه مانند پشت بام و سقف و یا ایزوگام شیروانی مفید است به این دلیل که این قسمت ها از ساختمان در معرض تابش نورخورشید و در تماس مستقیم با سرما و گرمای هوای بیرون از ساختمان قرار دارد .

ایزوگام مناسب برای پی ساختمان

ایزوگام ساده همان ایزوگام بدون روکش و فویل است که برای عایق بندی و ایزوله کردن اجزای داخلی ساختمان استفاده می شود . از ایزوگام ساده می توان برای عایق کردن کف پارکینگ ساختمان ، ایزوگام کف و دیوارهای سرویس بهداشتی ، ایزوگام کف و و دیوارهای آشپزخانه ، ایزوگام کف بالکن و تراس و البته ایزوگام پی و فندانسیون ساختمان بهره برد.

قیمت ایزوگام ساده برای پی ساختمان

قیمت ایزوگام ساده و پودری ،انواع فراوانی از ایزوگام ساده پودری توسط شرکت های متفاوت و با برندها و نشان های تجاری و البته کیفیت های مختلف در کشور وجود دارد که می توانند برای ایزوگام نمودن پی و فندانسیون ساختمان بکار گرفته شوند .

قیمت ایزوگام ساده برای پی ساختمان

اما بهتر است ایزوگامی را انتخاب نمایید که دارای کیفیت بالا و طول عمر مفید بالاتری باشد . ما در این بخش از مقاله به شما خواهیم گفت چه چگونه ایزوگام مناسب برای فندانسیون خانه را انتخاب نمایید و ایزوگام خوب چه مشخصات و ویژگی هایی باید داشته باشد.

مشخصات ایزوگام مرغوب و با کیفیت

ایزوگام خوب و مرغوب باید دارای ویژگی و مشخصات زیر باشد :

  • ایزوگام مرغوب باید دارای نشان استاندارد ملی ایران باشد .
  • ایزوگام خوب باید توسط یک شرکت بیمه گذار جهت جبران خسارات تحت پوشش و بیمه شده باشد.
  • ایزوگام مرغوب باید از قیر طبیعی پالایشگاهی و الیاف تیشو و پلی استر با کیفیت تهیه و ساخته شده باشد .
  • ایزوگام خوب بید دارای خاصیت انعطاف پذیری بالایی باشد و در هنگام خم کردن به سادگی خم شده و شکسته نشود .
  • ضخامت ایزوگام باید بین 4 تا 5 میلیمتر و وزن رول ایزوگام باید بین 40 تا 44 کیلوگرم باشد.

قیمت ایزوگام و قیمت نصب ایزوگام در تهران

برای دریافت قیمت روز ایزوگام و قیمت نصب ایزوگام در مناطق 22 گانه تهران و حومه کافی ست تا با شما تلفن های شرکت ایزوگام الوند راه تماس بگیرید . مشاورین ما در طول 24 ساعت شبانه روز و در تمام ایام هفته آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به پرسش های شما هستند . از این طریق شما می توانید به سادگی به صورت لحظه ایی در جریان قیمت دقیق انواع ایزوگام درب کارخانه باشید .

شرکت ایزوگام الوندراه مفتخر است که با کادری مجرب و کارآزموده سالهاست که در خدمت همشهریان عزیز تهرانی است . ما تاکنون پروژه های عمرانی فراوانی را در تمام مناطق و محله ها و خیابان های کلان شهر تهران اجرا نموده ایم . حسن سابقه و حسن شهر این مرکز به دلیل رضایت شما همشهری عزیز از خدمات این شرکت می باشد .

برای دریافت قیمت ایزوگام مناسب برای پی ساختمان با ما تماس بگیرید .