کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

قیمت ایزوگام برفاب دلیجان ثبت 986

قیمت ایزوگام برفاب دلیجان ثبت 986

قیمت ایزوگام ، قیمت روز انواع محصولات تولیدی شرکت ایزوگام برفاب دلیجان با نصب و اجرا توسط شرکت ایزوگام الوند راه در تهران و کرج ،قیمت ایزوگام دلیجان ، لیست قیمت انواع ایزوگام از برترین و بهترین برندها با ضمانت نامه 10 ساله و بیمه نامه معتبر . مقایسه قیمت انواع ایزوگام برفاب و بررسی کیفیت . وب سایت ایزوگام الوند راه .

قیمت ایزوگام برفاب دلیجان ثبت 986

 

شرکت ایزوگام برفاب با شماره ثبت 986 یکی از شرکت های پر سابقه در زمینه ساخت و تولید انواع عایق های رطوبتی و خصوصا تولید انواع ایزوگام می باشد .

این شرکت انواع ایزوگام ساده (پودری) و ایزوگام دولایه و چند لایه فویل دار را با بهترین کیفیت و با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه در تولید ایزوگام نظیر الیاف پشم شیشه ، الیاف تیشو ، پلی استر و قیر پلیمری طبیعی ، متناسب با شرایط آب و هوایی و جغرافیای طبیعی ایران تولید می نماید .

انواع انواع محصولات تولید شده در این شرکت می توان برای عایق کاری و ایزوله سازی و نصب ایزوگام در تمامی سطوح داخلی و خارجی ساختمان استفاده نمود .

نصب ایزوگام پی و فندانسون ، نصب ایزوگام پشت بام ، نصب ایزوگام روی شیروانی و سوله ، نصب ایزوگام سرویس بهداشتی و آشپزخانه ، ایزوگام استخر و ایزوگام دیوار ها .

تمامی انواع ایزوگام تولید شده توسط شرکت ایزوگام برفاب دارای 10 سال ضمانت و 5 سال پوشش بیمه هستند .

از مهمترین انواع ایزوگام تولید شده در کارخانجات یرفاب می توان به ایزوگام تگرگ ، ایزوگام 5 میلیمتری برفاب ، ایزوگام آبنما ، ایزوگام آبریزان ، ایزوگام شرق ترنج ، ایزوگام پشم شیشه فریال ، ایزوگام چهار فصل و ایزوگام روناک شرق اشاره کرد.

قیمت ایزوگام برفاب هر متر مربع

قیمت ایزوگام هر متر مربع، همانگونه که در ابتدای همین مقاله اشاره شد ، توع محصولات این شرکت بسیار متنوع می باشد . انواع ایزوگام با ضخامت 3 میلیمتر تا 5 میلیمتر در مدل های ساده و فویلدار آلومینیومی با کیفیت های متنوع تولید می گردد که هر کدام دارای قیمت هایی هست که مرتبا توسط شرکت بروز رسانی و اعلم می گردد .

قیمت ایزوگام برفاب هر متر مربع

 

معمولا قیمت تمامی انواع ایزوگام بصورت قیمت رول ایزوگام محاسبه و اعلام می شود . اما از آنجا که هر رول ایزوگام 10 متر طول دارد ، می توان با تقسیم قیمت رول ایزوگام بر 10 ، قیمت هر متر ایزوگام را محاسبه نمود .

قیمت روز ایزوگام دلیجان

قیمت روز ایزوگام ، ایزوگام دلیجان به تمامی انواع ایزوگام  تولید شده توسط صدها کارخانه تولید ننده عایق های رطوبتی اطلاق می شود . طیف وسیعی از انواع ایزوگام با کیفیت های بسیار مختلف و تنوع قیمتی بسیار متفاوت که همگی از پسوند دلیجان برای معرفی تولیدات خود استفاده می نماید .

قیمت روز ایزوگام دلیجان

انواع ایزوگام طرح دار ، ایزوگام فویلدار ، ایزوگام ساده ، ایزوگام سنگریزه ، ایزوشینگل ، ایزوگام سردسیری و ایزوگام گرمسیری که از لحاظ کیفیت و تنوع در مواد اولیه تولید و ارائه خدمات گارانتی و پشتیبانی بسیار متنوع هستند .

به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که قبل از خرید هر نوع ایزوگام ، ابتدا در با کمی تحقیق در مورد کیفیت و ضمانت این عایق مطمئن شوید .

قیمت ایزوگام با نصب و اجرا

قیمت ایزوگام ، مطابق مطالبی که در باره کیفیت انواع ایزوگام گفته شده ، خوب است بدانید که در نهایت طول عمر مفید ایزوگام به نصب صحیح و اصولی آن بستگی دارد .

نصب ایزوگام یک کار حرفه ایی و تخصصی است که نیاز به تجربه بالایی دارد . نصب انواع ایزوگام باید توسط نصابان حرفه ای که مورد تایید شرکت های معتبر هستند صورت پذیرد .

اگر شما جهت نصب ایزوگام خانه خود در جستجوی یک نصاب حرفه ایی هستید ، ما شما را با شرکت ایزوگام الوند راه آشنا می کنیم .

شرکت ایزوگام الوند راه یک مجموعه خدماتی با سال ها تجربه کاری درزمینه فروش و نصب عایق های رطوبتی ، اجرای ایزوگام ، اجرای آسفالت ، اجرای قیرگونی ، جدول بندی در تمامی مناطق و نواحی تهران است که با در اختیار داشتن کادر مجرب و حرفه ایی تا کنون پروژه های کاری فراوانی را با موفقیت انجام داده است .

برای ارتباط با مشاورین این شرکت از شماره های موجود در سایت استفاده نمایید . همچنین می توانید با یک جستجوی ساده در گوگل به وب سایت ما دسترسی داشته باشید

error: Content is protected !!