قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان با کد ثبت 117 بصورت روزانه ، قیمت ایزوگام دلیجان با نصب و اجرا در تهران ، دریافت جدیدترین قیمت روز ایزوگام بصورت رول درب کارخانه ، قیمت ایزوگام در سال 1401 را فقط در وب سایت ایزوگام الوند دنبال کنید .

قیمت ایزوگام دلیجان 117

ایزوگام بام گستر دلیجان بهترین ایزوگام ایران ؟

بدون شک می توان گفت ایزوگام بام گستر دلیجان 117 در بین گروه 5 ایزوگام مطرح و شناخته شده بهترین ایزوگام در ایران قرار دارد . کیفیت بالای ایزوگام بام گستر و حسن سابقه چند ده ساله این محصول باعث شده تا بام گستر همچنان جزء پرفروش ترین انواع ایزوگام در کشور باشد .

محصولات شرکت ایزوگام بام گستر دلیجان در انواع تک لایه و دولایه ئ چند لایه در دو گروه ساده (پودری) و ایزوگام فویلدار آلومینیومی تولید می گردند که همگی از بهترین مواد اولیه تیشو و پشم شیشه و پلی استر و قیر طبیعی پالایشگاهی تولید و جهت فروش روانه بازار می گردد .

ایزوگام بام گستر دارای 10 سال ضمانت نامه کتبی بدون قیدو شرط بوده و به مدت 5 سال نیز توسط بیمه دانا پوشش داده شده است .

مشخصات ایزوگام بام گستر دلیجان

از مشخصات و ویژگی های ایزوگام بام گستر می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  1. ایزوگام بام گستر دارای نشان ملی استاندارد ایران و چند نشان استاندارد اروپا و ایزو می باشد .
  2. محصولات ایزوگام دلیجان به دلیل طراحی در ساخت و انتخاب نوع مواد اولیه مصرفی ، مناسب برای شرایط آب و هوایی ایران بوده و می توان از این محصولات در تمام مناطق جغرافیایی سردسیر و گرمسیر در ایران استفاده نمود .
  3. تنوع محصولات این شرکت به گونه ایی است که تقریبا می توان تمامی سطوح داخلی و خارجی ساختمان از فندانسیون و پی ساختمان تا ایزوگام کف پارکینگ ، ایزوگام سرویس بهداشتی ، ایزوگام دیوار ، ایزوگام استخر ، ایزوگام پشت بام و سقف خانه ، ایزوگام شیروانی را توسط آن انجام داد .
  4. عمر مفید ایزوگام بام گستر بین 10 تا 15 سال می باشد . این محصول از دوام و مقاومت بسیار خوبی در برابر سرما و گرما برخوردار است و دارای نرمی و انعطاف پذیری و قابلیت کشسانی بسیار مطلوبی می باشد.
  5. ضخامت ورق ایزوگام بام گستر حدود 4 میلیمتر می باشد و وزن هر رول آن برابر با 42 کیلوگرم است.

قیمت ایزوگام بام گستر

قیمت محصولات ایزوگام بام گستر نیز مانند دیگر انواع عایق های رطوبتی تابع شرایط بازار و قیمت مواد اولیه مورد استفاده و همچنین تعداد لایه های تشکیل دهنده ورق و نوع و ضخامت فویل و روکش آن می باشد .

قیمت ایزوگام بام گستر

قیمت تمام شده و هزینه نهایی انواع ایزوگام بصورت رول 10 متری به مراتب کمتر از قیمت ایزوگام با نصب و اجرا می باشد . به دلیل آنکه نصب ایزوگام یه کار تخصصی و وقت گیر و دارای هزینه و قیمت تقریبا ثابتی است که بصورت اجرای هر مترمربع روی قیمت تمام شده کل پروژه اضافه می گردد.

نماینگی فروش و نصب ایزوگام بام گستر دلیجان در تهران

یکیاز شرکت های ارائه دهنده خدمات فروش و نصب ایزوگام بام گستر در تهران ، شرکت ایزوگام الوند راه است . ایزوگام الوند را دارای چند ده سال سابقه فعالیت و انجام خدمات نصب ایزوگام ، آسفالت و آسفالتکاری ، جدول بندی ، تراش آسفالت قدیمی و همچنین قیرگونی در تمامی مناطق و نواحی تهران بزرگ است که تا کنون پروژه های عمرانی بسیاری را با موفقیت به اتمام رسانیده است.

نماینگی فروش و نصب ایزوگام

ایزوگام الوند راه اکنون نیز با تیم بسیار مجرب و کار بلد آماده عقد قرارداد کاری جهت عایقکاری و ایزوله نمودن خانه و محل کار شماست . شرکت ما انواع ایزوگام را با قیمت درب کارخانه و نرخ مسوب روز و با هزینه حمل رایگان درب منزل به شما تحویل میدهد.

هزینه نصب ایزوگام توسط شرکت ما کاملا رقابتی بوده و ما سعی می کنیم تا با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت پروژه کاری شما را به اتمام برسانیم .

با ما در تماس باشید . همچنین ما را اینستاگرام نیز دنبال کنید