قیمت ایزوگام ، بروزترین و جدیدترین لیست قیمت انواع ایزوگام سنگ ریزه ، قیمت ایزوگام شنی ، قیمت ایزوگام ماسه اییب نصب و اجرا در تهران ، قیمت ایزوگام دلیجان هر متر مربع در سال جدید با وب سایت ایزوگام الوند راه .

قیمت ایزوگام سنگ ریزه

 

 

ایزوگام سنگ ریزه

ایزوگام سنگ ریزه یا ایزوگام شنی دقیقا همان مشخصات ایزوگام دولایه فویلدار را دارد با این تفاوت که جای فویل آلومینیومی در ایزوگام سنگ ریزه با لایه ایی پوشیده شده از سنگ های ریز و ماسه ایی عوض شده است . در حقیقت در این نوع از عایق رطوبتی برای دوام  بیشتر از روکش سنگ ریزه استفاده شده است .

ایزوگام سنگ ریزه

 

یکی از معایب و مشکلات بالقوه ایزوگام فویلدار این بود که روکش آلومینیومی بر اثر خراشیدگی توسط جسم نوک تیز خیلی زود پاره می شد .همین امر موجب کاهش طول عمر مفید ایزوگام می شد .

برای مقاوم سازی بیشتر ایزوگام دربرابر خراشیدهشدن و سوراخ شدن بهترین جایگزین همین روکش ماسه ایی است .

موارد کاربرد ایزوگام سنگ ریزه

به دلیل مقاومت بالای ایزوگام سنگ ریزه در برابر سرمان و گرما و تابش مستقیم نورخورشید ، این عایق بهترین کاربرد و موارد مصرف را در پوشش و ایزوله نمودن سطوح خارجی ساختمان دارد . ایزوگام سقف خانه ، ایزوگام پشت بام ، ایزوگام خرپشته ، ایزوگام شیروانی و سقف های شیب دار ، ایزوگام سقف سوله ، ایزوگام سقف های غیر هم سطح و ایزوگام دیوارها از بهترین موارد کاربرد ایزوگام شنی هستند .

 

بهترین زمان برای نصب ایزوگام سنگ ریزه روی پشت بام

با اینکه در تمامی ایام سال می توان برای نصب ایزوگام و انجام عایق کاری اقدام نمود ، اما مسلما بهترین زمان برای نصب ایزوگام روی پشت بام در فصول گرم سال می باشد .

از آنجا که در تابستان سطح پشت بام کاملا خشک و بدون رطوبت می باشد چسبندگی ایزوگام بهتر و با کیفیت بیشتری صورت می پذیرد . همین امر موجب افزایش عمر مفید ایزوگام شده و از جدا شدن آسان ایزوگام از سطح پشت بام جلوگیری می شود .

قیمت ایزوگام سنگ ریزه دلیجان

در سالهای اخیر شرکت های متعددی به تولید انواع ایزوگام سنگ ریزه ، ایزوگام شنی یا ایزوگام ماسه ایی روی آورده اند . انواع این نوع ایزوگام امروزه با نام های متعدد و کیفیت های متنوع در بازار موجود می باشد که هر کدام قیمت خاص خود را دارند .

قیمت ایزوگام سنگ ریزه دلیجان

بهتر است قبل از خرید ایزوگام و نصب آن حتما با یک مشاور با تجربه مشورت نمایید تا بتوانید علاوه بر انتخاب یک ایزوگام مرغوب و با کیفیت ، این محصول را با قیمت پایین تری خریداری نمایید .

 

تنوع قیمت انواع ایزوگام دلیجان در تهران

همانگونه که اشاره شد تنوع در کیفیت انواع ایزوگام و نوع ایزوگام و تنوع در برند و نام و نشان ایزوگام موجب تعدد و تنوع در قیمت ها نیز شده است . بطوریکه اختلاف قیمت یک رول ایزوگام از برندهای مختلف می تواند تا سقف 200000 تومان متغیر باشد .

تنوع قیمت انواع ایزوگام دلیجان در تهران

بهترین انواع ایزوگام در کشور

وقتی صحبت از بهترین انواع ایزوگام به میان میاید ، ما با وجود این همه کارخانجات تولید عایق های رطوبتی با تکنولوژی روز و کیفیت بالا مسلما از حق انتخاب بالایی برخوردار هستیم . ایزوگام شرق مشهد ثبت 6736 ، ایزوگام بام گستر دلیجان ثبت 117 ، ایزوگام غرب گستر دلیجان ، ایزوگام بام گستر اصل تهران ، ایزوگام پشم شیشه ایران ، ایزوگام صدف گستر دلیجان ، ایزوگام مرجان دلیجان و بسیاری دیگر از انواع ایزوگام موجود را می توان جزء بهترین انواع ایزوگام در کشور معرفی نمود.

قیمت ایزوگام در تهران

تراکم جمعیت شهری در تهران بزرگ موجب شده تا انجام کارهای خدماتی نظیر فروش و نصب ایزوگام با بازار کار خوب و استقبال فراوان روبرو شود . همین امر موجب شده تا تعداد بیشماری نمایندگی فروش و نصب و مجموعه های خدماتی در تهران مشغول بکار باشند که این تنوع دفاتر کماکان موجب تنوع در قیمت انجام خدمات فروش و نصب نیز شده است . بنابراین ما پیشنهاد میکنیم که قبل ز هرگونه خرید حتما با یک مشاور با تجربه مشورت نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین شرکت ایزوگام الوند راه تماس بگیرید ، همچنین می توانید با جستجو در مرورگر فایرفاکس به اطلاعات بیشتری دسترسی داشته باشید .