کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

قیمت ایزوگام شرق مشهد 6736

قیمت ایزوگام شرق مشهد 6736

قیمت روز ایزوگام شرق مشهد ثبت 6736 درب کارخانه ، قیمت ایزوگام با نصب و اجرا در تهران و کرج با 10 سال ضمانت و 5 سال بیمه  ، قیمت رول ایزوگام دلیجان با تخفیف استثنایی .

 

قیمت ایزوگام شرق مشهد

در بین صدها برند معتبر و شناخته شده ایزوگام در کشور ، برند ایزوگام شرق مشهد با کد ثبت 6736 جزء مهمترین و با کیفیت ترین انواع ایزوگام موجود در بازار می باشد .

ایزوگام شرق مشهد از بهترین نوع قیر پالایشی و با کیفیت ترین الیاف تیشو پ و پلی استر با ضخامت مناسب و با وزن کم تولید می شود ، فویل آلومینیوم استفاده شده در ایزوگام شرق از کیفیت و ضخامت بسیار خوبی برخوردار می باشد .

ایزوگام شرق از انعطاف پذیری و قابلیت کشسانی بسیار ممتازی دربین رقبای خود بهره می برد . این قابلیت موجب می گردد تا در یخبدان زمستان و در گرمترین روزهای تیرماه تابستان از مقاومت و دوام بسیار بالایی برخوردار باشد . ترک خوردگی ایزوگام و یا آب شدن قیر ایزوگام در گرما نشان دهنده کیفیت پایین مواد اوله موجود در ایزوگام می باشد .

آیا قیمت ایزوگام شرق مشهد از دیگر انواع ایزوگام بیشتر است؟

از آنجا که شرکت ایزوگام شرق برای تولید محصولات خود از موتده اولیه بسیار با کیفیت استفاده می نماید ، به همین دلیل خرید مواد اولیه با عیار و خلوص بالا موجب شده تا قیمت این محصول نسبت به دیگر انواع ایزوگام کمی بیشتر به نظر برسد . اما در نهایت کیفیت بالا ، حسن سابقه ، طول عمر بسیار بالای ایزوگام شرق مشهد ، هر گونه پرداخت هزینه برای خرید این محصول استثنایی و خوشنام را توجیه می نماید .

شرکت ایزوگام شرق

 

قیمت رول ایزوگام شرق درب کارخانه

برای دریافت قیمت رول آیزوگام شرق مشهد بهتر است همین حالا با مشاورن شرکت ایزوگام الوند راه تماس بگیرید . سعی ما همواره بر آن بوده تا انواع ایزوگام  و بخصوص محصولات شرکت ایزوگام شرق را با قیمت درب کارخانه به دست مشتری خود در تهران برسانیم . این امر موجب شده تا در نهایت قیمت تمام شده برای نصب و اجرای ایزوگام در تمامی مناطق 22 گانه تهران بسیار کمتر از چیزی باشد که می باید در شرایط طبیعی وجود داشته باشد .

قیمت ایزوگام هر متر مربع با نصب و اجرا

همانگونه که می دانید رول ایزوگام دارای 10 متر طول است و در ظاهر استفاده از 10 رول ایزوگام برای عایقکاری یک پشت بام با متراژ صد متر کافی ست . اما آنچه در عمل اتفاق می افتد کمی متفاوت از آن است .

قیمت ایزوگام هر متر مربع با نصب و اجرا

از آنجا که برای درزگیری و پر نمودن فضای خالی بین ورق های ایزوگام ناچار از آن هستیم که هر لایه ایزوگام را حدود 10 سانتیمتر روی لایه قبل قرار دهیم ، مسلما ایزوگام مصرفی برای پوشش این 100 متر سطح مورد نظر ما بیشتر از 10 رول خواهد بود . و در محاسبه قیمت ایزوگام با نصب مسلما متراژ ایزوگام مصرف شده مد نظر قرار می گیرد و نه متراژ و مسحت پشت بام .

قیمت ایزوگام شرق مشهد در تهران با نصب

در هر نقطه از شهر تهران که باشید ما ایزوگام را با قیمت ثابت درب منزل به شما تحویل می دهیم و دوری یا نزدیکی محل شما به شرکت ایزوگام الوند هیچ دلیلی برای تغییر در نرخ ایزوگام را توجیه نمی کند . همچنین هزینه نصب ایزوگام و دستمزد نصب یک عدد ثابت برای تمام نقاط و محلات تهران می باشد . البته نرخ نصب ایزوگام بستگی به متراژ و مساحت کار دارد . به هر اندازه محل نصب ایزوگام از مساحت بالاتری برخوردار باشد قیمت کمتری برای دستمزد نصب پیشنهاد می گردد . مسلما مساحت های کمتر از 50 متر بصورت توافقی قیمت گذاری می شوند و نرخ ثابتی ندارد .

شرکت ایزوگام الوند راه با کادری مجرب و با تجربه آماده عقد قرار داد جهت عایق کاری و اجرا و نصب ایزوگام در تمامی مناطق تهران و کرج می باشد . تمامی خدمات انجام شده در الوند راه دارای 10 سال ضمانت نامه کتبی بدون قید و شرط و 5 سال بیمه نامه هستند .

برای دریافت قیمت ایزوگام شرق مشهد در تهران می توانید همین حالا با مشاوران ما در الوند راه تماس بگیرید . همچنین شما را دعوت می کنیم که عضو پیج ما در اینستاگرام شوید .

 

 

 

 

2
e
0
P
#
#
B
0
P
#
#
B
W
#
#
L
W
#
#
L
error: Content is protected !!