کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

قیمت ایزوگام صدف گستر دلیجان 577

قیمت ایزوگام صدف گستر دلیجان 577

قیمت ایزوگام صدف گستر دلیجان، قیمت ایزوگام صدف گستر دلیجان ثبت 577 ، استعلام و دریافت قیمت روز ایزوگام در سال 1401 ، لیست جدید و بروز شده قیمت ایزوگام دلیجان و قیمت نصب ایزوگام در تهران و کرج با 10 سال ضمانت نامه کتبی بدون قید و شرط و بیمه نامه معتبر 5 ساله ، شرکت ایزوگام الوندراه بهترین مشاور با تجربه شما در خرید و نصب ایزوگام در تهران.

قیمت ایزوگام صدف گستر

 

ایزوگام صدف گستر دلیجان ثبت 577

به جرات می توان ایزوگام صدف گستر دلیجان را یکی از سه ایزوگام برتر در ایران به لحاظ کیفیت محصول ، قیمت محصول و خدمات پس از فروش آن دانست .

ایزوگام صدف گستر دلیجان ثبت 577

ایزوگام صدف گستر دلیجان واحد نمونه معرفی شده در چند سال پی درپی در تولید و صادرات انواع عایق رطوبتی می باشد. محصولات این شرکت از بهترین و با کیفیت ترین نوع قیر پلیمری و الیاف پشم شیشه و پلی استر بسیار با کیفیت در انواع مختلف متناسب با شرایط آب و هوایی مناطق مختلف ایران تولید می گردد .

انواع ایزوگام ساده و ایزوگام فویلدار ، ایزوگام سردسیری ، ایزوگام گرمسیری با کیفیت صادراتی جزء محصولات کارخانجات تولیدی ایزوگام صدف گستر دلیجان هستند.

قیمت انواع ایزوگام دلیجان

قیمت انواع ایزوگام ،ما در زمان خرید عایق رطوبتی با انواع ایزوگام متناسب با نوع کار و نیاز خود روبرو هستیم که همگی تولید شده توسط کارخانجات تولد کننده عایق های رطوبتی در دلیجان اصفهان می باشند .

قیمت انواع ایزوگام دلیجان

انواع ایزوگام ساده پودری ، انواع ایزوگام دولایه فویلدار با روکش آلومینیوم ، انواع ایزوگام طرحدار ، ایزوگام شنی ، ایزوگام سنگ ریزه ، ایزوشینگل در طرح ها و با برشهای مختلف ، ایزوگام آسان چسب که با کیفیت ها و قیمت های بسیار متنوع در بازار موجود هستند .

گروهی از این انواع ایزوگام مناسب برای نصب و عایقکاری امکاکن و اجزای داخلی ساختمان هستند مانند ایزوگام سرویس بهداشتی ، ایزوگام بالکن ، ایزوگام آشپزخانه .

گروهی از انواع ایزوگام مناسب برای عایقکاری سطوح بیرونی ساختمان هستند مانند ایزوگام پشت بام ، ایزوگام شیروانی ، ایزوگام سقف های غیر هم سطح . شما با کمی دقت می توانید بهترین ایزوگام را مناسب با نوع کار و نیاز خود انتخاب و خریداری نمایید . البته پیشنهتد ما این است که قبل از خرید و نصب حتما با یک مشاور با تجربه مشورت نمایید .

قیمت رول ایزوگام دلیجان

قیمت ایزوگام ، قیمت انواع ایزوگام و ورق های عایق رطوبتی متناسب با کاربرد و انواع بسیار مختلف ایزوگام با کیفیت های مختلف و برندهای بسیار متنوع در بازار متفاوت از یکدیگر هستند .

 

 

انواع ایزوگام تک لایه ، ایزوگام دولیه ، ایزوگام چند لایه با روکش فویل آلومینیوم ، روکش طرح  دار ، روکش سنگ ریزه و انواع ایزوگام خود چسب و آسان چسب در دلیجان اصفها با کیفیت های متفاوت تولید می گردد .

قیمت هر نوع ایزوگام توسط شرکت سازنده اعلام می گردد که این قیمت ویژه نمایندگی های فروش و نصب بوده و از آن به عنوان قیمت ایزوگام درب کارخانه یاد می شود .

از آنجا که حمل و نقل ایزوگام از کارخانه مبدا تا شهرستان های دارای نمایندگی دارای هزینه بالایی است ، لذا در بیشتر موارد قیمت فروش ایزوگام در نمایندگی ها و فروشگاه های عمده و خرده فروش کمی با قیمت کارخانه متفاوت است .

اما این امر در شرکت ایزوگام الوند راه کاملا متفاوت است . در شرکت ما ترتیبی اتخاذ شده که انواع ایزوگام در سراسر تهران بزرگ و کرج با قیمت درب کارخانه و ارسال رایگان درب منزل به خریدار تحویل داده می شود .

شرکت ایزوگام الوند را یکی از مجموعه های با سابقه و قدیمی و دارای تجربه کاری چند ساله در تهران است که تا کنون پروژه های بسیاری را با موفقیت اجرا نموده است .

این مجموعه با در اختیار داشتن کادر و نیروی مجرب و کاربلد همیشه اماده ارائه مشاوره در زمینه معرفی انواع ایزوگام و قیمت ایزوگام و همچنین عقد قراردادهای کاری می باشد . با جستجوی نام ایزوگام الوند راه در گوگل ما را همراهی کنید .

 

error: Content is protected !!