کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

قیمت ایزوگام غرب گستر شفق دلیجان

قیمت ایزوگام غرب گستر شفق دلیجان

قیمت روز ایزوگام (هزینه ایزوگام)قیمت ایزوگام غرب گستر شفق دلیجان

قیمت ایزوگام  ، قیمت ایزوگام غرب گستر شفق دلیجان با نصب و اجرا  ، قیمت روز ایزوگام در تهران و کرج  ، قیمت نصب ایزوگام توسط شرکت ایزوگام الوند راه ، قیمت ایزوگام دلیجان از برندهای معتبر و صاحب نام  ، استعلام قیمت ایزوگام بصورت آنلاین و برخط با آبدیت روزانه .

قیمت ایزوگام غرب گستر شفق

 

ایزوگام غرب گستر شفق دلیجان

شرکت ایزوگام غرب گسترشفق دلیجان یکی دیگر از شرکت های بزرگ و موفق و یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید و صادرات عایق های رطوبتی است که انواع ورق های ایزوگام را در نوع ایزوگام ساده (پودری) و ایزوگام دولایه فویلدار با روگش فویل آلومینیوم تولید می نماید .

ایزوگام غرب گستر شفق دلیجان

محصولات این شرکت از قیر پلیمری طبیعی و قیر اکسیده یا دمید و الیاف پشم شیشه و پلی استر با کیفیت بسیار بالا مطابق با شرایط آب و هوای چهار فصل ایران تولید می گردد .

ایزوگام غرب گستر دارای 4 میلیمتر ضخامت بوده و وزن هر رول ایزوگام آن حدود 40 تا 42 کیلو گرم می باشد که با نشان استاندارد ملی و 10 سال ضمانت نامه کتبی و 5 سال بیمه شرکت دانا به بازار عرضه می گردد .

محصولات این شرکت متناسب برای نصب ایزوگام و عایق کاری تمامی بخش ها و دیوارهای ساختمان بوده و دوام و طول عمر 10 تا 15 ساله دارند .

ایزوگام پشت بام خانه ، ایزوگام شیروانی ، ایزوگام سقف سوله ، ایزوگام پی ساختمان ، ایزوگام دیوار ، ایزوگام سرویس بهداشتی ، ایزوگام استخر تنها بخشی از کاربردهای مفید انواع ایزوگام تولید شده در این کارخانجات تولیدی عایق های رطوبتی و ضد آب می باشند .

قیمت ایزوگام غرب گستر شفق هر رول 10 متری

قیمت ایزوگام غرب گسترشفق دلیجان ، قیمت انواع ایزوگام و ورق های عایق رطوبتی متناسب با کاربرد و انواع بسیار مختلف ایزوگام با کیفیت های مختلف و برندهای بسیار متنوع در بازار متفاوت از یکدیگر هستند .

 

قیمت ایزوگام غرب گستر شفق هر رول 10 متری

انواع ایزوگام تک لایه ، ایزوگام دولایه ، ایزوگام چند لایه با روکش فویل آلومینیوم ، روکش طرح دار ، روکش سنگ ریزه و انواع ایزوگام خود چسب و آسان چسب در دلیجان اصفهان با کیفیت های متفاوت تولید می گردد .

قیمت هر نوع ایزوگام توسط شرکت سازنده اعلام می گردد که این قیمت ویژه نمایندگی های فروش و نصب بوده و از آن به عنوان قیمت ایزوگام درب کارخانه یاد می شود .

از آنجا که حمل و نقل ایزوگام از کارخانه مبدا تا شهرستان های دارای نمایندگی دارای هزینه بالایی است ، لذا در بیشتر موارد قیمت فروش ایزوگام در نمایندگی ها و فروشگاه های عمده و خرده فروش کمی با قیمت کارخانه متفاوت است .

اما این امر در شرکت ایزوگام الوند راه کاملا متفاوت است . در شرکت ما ترتیبی اتخاذ شده که انواع ایزوگام در سراسر تهران بزرگ و کرج با قیمت درب کارخانه و ارسال رایگان درب منزل به خریدار تحویل داده می شود .

قیمت انواع ایزوگام غرب گسترشفق دلیجان با نصب و اجرا در تهران

قیمت ایزوگام دلیجان ، علاوه بر قیمت رول ایزوگام درب کارخانه در در بالا به آن اشاره شد، هزینه های جانبی دیگری نیز در پروژه نصب و اجرای ایزوگام افزوده می شود .

قیمت انواع ایزوگام غرب گسترشفق دلیجان با نصب

این هزینه ، هزینه دستمزد نصب ایزوگام توسط نصاب ایزوگام می باشد . نصب ایزوگام کاری تخصصی و فنی است که نیاز به تجربه و مهارت دارد . نصب خود سرانه و بدون تجربه ایزوگام بشدت از طول عمر ایزوگام کاسته و بوجب هزینه های تحمیلی چند برابری می گردد .

هزینه نصب ایزوگام یک هزینه ثابت به عنوان دستمزد نصب هر متر مربع ایزوگام است که تقریبا توافقی می باشد . عامل بسیار مهم در تعیین و تغییر قیمت نصب و اجرای ایزوگام ، متراژ محل نصب می بشد . معمولا مساحت های زیر 50 متر دارای قیمت خاصی نیست و تابع توافق طرفین است .

شرکت ایزوگام الوند راه یک مجموعه خدماتی با سال ها تجربه کاری درزمینه فروش و نصب عایق های رطوبتی ، اجرای ایزوگام ، اجرای آسفالت  و قیمت آسفالت ، اجرای قیرگونی ، جدول بندی در تمامی مناطق و نواحی تهران است که با در اختیار داشتن کادر مجرب و حرفه ایی تا کنون پروژه های کاری فراوانی را با موفقیت انجام داده است .

برای ارتباط با مشاورین این شرکت از شماره های موجود در سایت استفاده نمایید . همچنین می توانید با یک جستجوی ساده در گوگل به وب سایت ما دسترسی داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!