قیمت ایزوگام پیروزگام دلیجان ، قیمت روز ایزوگام از برندهای معتبر با نصب و اجرا و ده سال ضمانت و 5 سال بیمه ، قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه ، استعلام قیمت ایزوگام در سال جدید تنها در وب سایت ایزوگام الوند راه .

قیمت ایزوگام پیروزگام

 

قیمت ایزوگام پیروزگام دلیجان درب کارخانه

قیمت ایزوگام پیروز گام دلیجان ،شرکت ایزوگام پیروزگام دلیجان یکی از قدیمی ترین و باسابقه ترین کارخانجات تولید کننده عایق های رطوبتی در شهرک صنعتی دلیجان اصفهان می باشد .

قیمت ایزوگام پیروزگام دلیجان درب کارخانه

این شرکت انواع ورق ایزوگام را در ضخامت های متفاوت از 3 میلیمتر تا 5 میلیمتر و در انواع ایزوگام ساده ،ایزوگام دولایه فویلدار آلومینیومی با کیفیت بسیار بالا و از مواد اولیه بسیار با کیفیت تولید می نماید .

محصولات این شرکت از قیر پلیمری طبیعی و قیر اکسیده یا دمیده ، الیاف تیشو ، پشم شیشه و پلی استر ساخته شده و تمامی آنها دارای ده سال ضمانت نامه و گارانتی می باشند .

قیمت ایزوگام پیروز گام درب کارخانه توسط شرکت سازنده مرتبا بروز و اعلام می گردد.

ویژگی های ایزوگام پیروز گام

ایزوگام پیروزگام دارای نشان استاندارد ملی بوده و کیفیتی تضمین شده دارد . ایزوگام پیروزگام از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت ساخته شده و دارای قابلیت کشسانی و انعطاف پذیری بسیار خوبی است .

ضخامت ورق ایزوگام 4 میلیمتر و طول هر ورق 10 متر می باشد . محصولات این شرکت متناسب با شرایط آب و هوایی ایران ساخته شده و به همین دلیل میتوان از آن در تمامی مناطق و نواحی کشور استفاده نمود .

عمر مفید ایزوگام پیروز گام بین 10 تا پانزده سال برآورد می شود که البته دوام و طول عمر هر عایقی بجز کیفیت ان به عوامل دیگری مانند زیر سازی و شیب بندی صحیح و نصب و اجرا اصولی ایزوگام دارد .

قیمت ایزوگام دلیجان مرغوب و با کیفیت

قیمت ایزوگام دلیجان ، خوشبختانه امروزه به مدد تکنولوژی و فن آوری های روز در صنعت تولید عایق های رطوبتی . کارخانجات متعددی در دلیجان به تولید انواع ایزوگام مرغوب و با کیفیت مشغول هستد .

قیمت ایزوگام دلیجان مرغوب و با کیفیت

از آنجا که مواد اولیه مورد نیاز با کیفیت در تولید ایزوگام  مانند انواع قیر و پلی استر در کشور ما به وفور وجود دارد ، شاید بتوان گفت عموم ورق های ایزوگام تولید شده در کشور از مرغوبیت و کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند .

البته در بین این برندها و نشان های تجاری هستند شرکتهایی که محصولات تولید آنها شهره و آوازه جهانی دارد . شرکت های معتبری مانند شرکت ایزوگام بام گستر دلیجان ، شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان ، شرکت ایزوگام شرق مشهد ، شرکت ایزوگام قلاربام تبریز ، بام گستر اصل تهران ، کارخانجات پشم شیشه ایران و بسیاری دیگر که در این مقاله مجال اشاره به تک تک آنها نیست .

بهتر است برای دریافت اصلاعات بیشتر و استعلام قیمت ایزوگام به صفحه قیمت روز ایزوگام مراجعه نمایید .

قیمت انواع ایزوگام دلیجان با نصب و اجرا در تهران و کرج

قیمت انواع ایزوگام ، با عنایت به تعدد و تنوع بسیار بالای انواع ایزوگام های موجود از برند ها و نام و نشان های بسیار متنوع و با کیفیت و مرغوبیت بسیار پرتنوع ، همچنان باید انتظار داشته باشیم که در هنگام خرید ایزوگام با قیمت های متنوعی نیز روبرو باشیم .

قیمت انواع ایزوگام دلیجان با نصب و اجرا در تهران و کرج

انواع ایزوگام ساده وپودری ، انواع ایزوگام دولایه فویلدار ، انواع ایزوگام با ضخامت های متفاوت از 3 میلیمتر تا 5.5 میلیمتر ، انواع ایزوگام طرحدار ، انواع ایزوگام با روکش سنگریزه که هریک قیمت های خاص خود را طلب می نمایند .

اما قیمت نصب ایزوگام و یا هزینه نصب ایزوگام مبحثی کاملا متفاوت دارد . قیمت نصب ایزوگام یک هزینه ثابت تقریبا توافقی است که به عنوان دستمزد بابت نصب و اجرای هر متر مربع ایزوگام توسط نصاب ایزوگام از کارفرما دریافت میگردد .

هزینه نصب ایزوگام بیشتر به متراژ و مساحت محل کار مرتبط می باشد .

نصب ایزوگام یک کار حرفه ایی و تخصصی است که نیاز به تجربه بالایی دارد . نصب انواع ایزوگام باید توسط نصابان حرفه ای که مورد تایید شرکت های معتبر هستند صورت پذیرد .

اگر شما جهت نصب ایزوگام خانه خود در جستجوی یک نصاب حرفه ایی هستید ، ما شما را با شرکت ایزوگام الوند راه آشنا می کنیم .

شرکت ایزوگام الوند راه یک مجموعه خدماتی با سال ها تجربه کاری درزمینه فروش و نصب عایق های رطوبتی ، اجرای ایزوگام ، اجرای آسفالت ، اجرای قیرگونی ، جدول بندی در تمامی مناطق و نواحی تهران است که با در اختیار داشتن کادر مجرب و حرفه ایی تا کنون پروژه های کاری فراوانی را با موفقیت انجام داده است .

برای ارتباط با مشاورین این شرکت از شماره های موجود در سایت استفاده نمایید . همچنین می توانید با یک جستجوی ساده در گوگل به وب سایت ما دسترسی داشته باشید.