قیمت ایزوگام گرمسیری ، جدیدترین و بروزترین قیمت روز انواع ایزوگام دلیجان با نصب و اجرا ، استعلام قیمت نصب ایزوگام در تهران ، برآورد هزینه ایزوگام ساختمان مسکونی و تجاری تنها در وب سایت الوند راه .

قیمت ایزوگام گرمسیری

ایزوگام گرمسیری چیست؟

مسلماهمه انواع ایزوگام نمی توانند در شرایط اقلیمی متفاوت بهترین عملکرد خود را داشته باشند . ایزوگام گرمسیری به نوعی از ایزوگام گفته می شود که طراحی و ساخت آن بگونه ایی انجام شده است که بتواند در مناطق گرم و حاره و کویری جنوب و مرکز ایران بیشترین مقاومت و طول عمر را داشته باشد .

ایزوگام گرمسیری چیست؟

چرا در مناطق گرمسیر باید از ایزوگام گرمسیری استفاده کنیم ؟

تابش مستقیم نور خورشید در مناطق گرم می تواند حرارت و دمای سطح ورق ایزوگام را تا 140 درجه سانتیگراد افزایش دهد . این گرما و حرارت زیاد موجب شل شدن قیر موجود در ایزوگام می شود . همین امر باعث میگردد ایزوگام خاصیت چسبندگی را از دست داده و از سطح پشت بام جدا شود و به نوعی با تبله شدن ایزوگام مواجه خواهیم شد.

به همین منظور با تلاش های فراوان علمی و تجربی نوع خاصی از ایزوگام طراحی و ساخته شده است که می تواند در دمای بالای 100 درجه سانتیگراد از خود مقاومت خوبی نشان داده و خاصیت چسبندگی خود را از دست ندهد .

استفاده از این نوع از ایزوگام یعنی ایزوگام گرمسیری به شدت برای نواحی گرم کشور و سطوحی که در برابر تابش مستقیم نور خورشید هستند توصیه می شود .

قیمت ایزوگام گرمسیری با نصب و اجرا

انواع ایزوگام گرمسیری توسط چند شرکت تولید کننده عایق های رطوبتی در کشور تولید و با برندها و کیفیت های مختلف جهت فروش عرضه می گردد . قیمت ایزوگام گرمسیری نیز مانند دیگر انواع ایزوگام تابع شرایط بازار ، عرضه و تقاضا و قیمت مواد اولیه تولید ایزوگام نظیر قیر ، پلی استر ، الیاف تیشو و پشم شیشه می باشد .

قیمت ایزوگام گرمسیری با نصب و اجرا

فروش و نصب ایزوگامگرمسیری در تهران

شرکت الوند راه به عنوان یکی از معتبر ترین مجمئعه های خدماتی در زمینه فروش و نصب ایزوگام در تهران و کرج ، بهترین انواع ایزوگام گرمسیری را از معتبر ترین برندهای موجود در ایران نظیر ایزئگام صدف و ایزوگام بام گستر اصل با قیمت های بسیار مناسب تهیه نموده و آماده عقد قرارداد جهت نصب و اجرا در تمامی مناطق 22 گانه نران و حومه می باشد . لازم به ذکر است که تمامی خدمات نصب ایزوگام توسط ما دارای 10 سال ضمانت نامه کتی بدون قید و شرط و 5 سال بیمه خواهد بود .

شما هم می توانید جهت دریافت قیمت روز انواع ایزوگام و یا درخواست مشاوره همین حالا با مشاورین شرکت الوند راه از طریق شمارهای تماس موجود اقدام نمایید .

بدیهی است که دریافت هرگونه مشاوره و بازدید از محل و برآوزدهزینه از سوی شرکت ایزوگام الوند راه در تهران و کرج کاملا رایگان می باشد .

قیمت انواع ایزوگام هر یک مترمربع

قیمت ایزوگام ، علاوه بر قیمت رول ایزوگام درب کارخانه در در بالا به آن اشاره شد، هزینه های جانبی دیگری نیز در پروژه نصب و اجرای ایزوگام افزوده می شود .

قیمت انواع ایزوگام هر یک مترمربع

 

این هزینه ، هزینه دستمزد نصب ایزوگام توسط نصاب ایزوگام می باشد . نصب ایزوگام کاری تخصصی و فنی است که نیاز به تجربه و مهارت دارد . نصب خود سرانه و بدون تجربه ایزوگام بشدت از طول عمر ایزوگام کاسته و بوجب هزینه های تحمیلی چند برابری می گردد .

هزینه نصب ایزوگام یک هزینه ثابت به عنوان دستمزد نصب هر متر مربع ایزوگام است که تقریبا توافقی می باشد . عامل بسیار مهم در تعیین و تغییر قیمت نصب و اجرای ایزوگام ، متراژ محل نصب می بشد . معمولا مساحت های زیر 50 متر دارای قیمت خاصی نیست و تابع توافق طرفین است .

شرکت ایزوگام الوند راه یک مجموعه خدماتی با سال ها تجربه کاری درزمینه فروش و نصب عایق های رطوبتی ، اجرای ایزوگام ، اجرای آسفالت ، اجرای قیرگونی ، جدول بندی در تمامی مناطق و نواحی تهران است که با در اختیار داشتن کادر مجرب و حرفه ایی تا کنون پروژه های کاری فراوانی را با موفقیت انجام داده است .

برای ارتباط با مشاورین این شرکت از شماره های موجود در سایت استفاده نمایید . همچنین می توانید با یک جستجوی ساده در گوگل به وب سایت ما دسترسی داشته باشید.