کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

قیمت ایزوگام گلبام

قیمت ایزوگام گلبام

قیمت ایزوگام گلبام محلات ، لیست قیمت انواع ایزوگام گلبام محلات با ضمانت 10 سال ، قیمت روز ایزوگام و قیمت نصب ایزوگام توسط شرکت ایزوگام الوند راه ، قیمت ایزوگام دلیجان ساده و دولایه فویلدار درب کارخانه ، استعلام قیمت ایزوگام آنلاین و برخط .

قیمت ایزوگام گلبام محلات

 

ایزوگام گلبام محلات

شرکت ایزوگام گلبام یکی دیگر از شرکت های بزرگ و موفق و یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید و صادرات عایق های رطوبتی است که انواع ورق های ایزوگام را در نوع ایزوگام ساده (پودری) و ایزوگام دولایه فویلدار با روگش فویل آلومینیوم تولید می نماید .

شرکت ایزوگام گلبام

محصولات این شرکت از قیر پلیمری طبیعی و قیر اکسیده یا دمید و الیاف پشم شیشه و پلی استر با کیفیت بسیار بالا مطابق با شرایط آب و هوای چهار فصل ایران تولید می گردد .

ایزوگام گلبام محلات دارای 4 میلیمتر ضخامت بوده و وزن هر رول ایزوگام آن حدود 40 تا 42 کیلو گرم می باشد که با نشان استاندارد ملی و 10 سال ضمانت نامه کتبی و 5 سال بیمه شرکت دانا به بازار عرضه می گردد .

محصولات این شرکت متناسب برای نصب ایزوگام و عایق کاری تمامی بخش ها و دیوارهای ساختمان بوده و دوام و طول عمر 10 تا 15 ساله دارند .

ایزوگام پشت بام خانه ، ایزوگام شیروانی ، ایزوگام سقف سوله ، ایزوگام پی ساختمان ، ایزوگام دیوار ، ایزوگام سرویس بهداشتی ، ایزوگام استخر تنها بخشی از کاربردهای مفید انواع ایزوگام تولید شده در این کارخانجات تولیدی عایق های رطوبتی و ضد آب می باشند .

قیمت ایزوگام گلبام محلات هر رول 10 متری

قیمت ایزوگام گلبام محلات ، قیمت انواع ایزوگام و ورق های عایق رطوبتی متناسب با کاربرد و انواع بسیار مختلف ایزوگام با کیفیت های مختلف و برندهای بسیار متنوع در بازار متفاوت از یکدیگر هستند .

قیمت ایزوگام گلبام محلات هر رول 10 متری

 

انواع ایزوگام تک لایه ، ایزوگام دولایه ، ایزوگام چند لایه با روکش فویل آلومینیوم ، روکش طرح دار ، روکش سنگ ریزه و انواع ایزوگام خود چسب و آسان چسب در دلیجان اصفها با کیفیت های متفاوت تولید می گردد .

قیمت هر نوع ایزوگام توسط شرکت سازنده اعلام می گردد که این قیمت ویژه نمایندگی های فروش و نصب بوده و از آن به عنوان قیمت ایزوگام درب کارخانه یاد می شود .

از آنجا که حمل و نقل ایزوگام از کارخانه مبدا تا شهرستان های دارای نمایندگی دارای هزینه بالایی است ، لذا در بیشتر موارد قیمت فروش ایزوگام در نمایندگی ها و فروشگاه های عمده و خرده فروش کمی با قیمت کارخانه متفاوت است .

اما این امر در شرکت ایزوگام الوند راه کاملا متفاوت است . در شرکت ما ترتیبی اتخاذ شده که انواع ایزوگام در سراسر تهران بزرگ و کرج با قیمت درب کارخانه و ارسال رایگان درب منزل به خریدار تحویل داده می شود .

قیمت انواع ایزوگام تولید محلات با نصب و اجرا در تهران

قیمت ایزوگام دلیجان ، علاوه بر قیمت رول ایزوگام درب کارخانه در در بالا به آن اشاره شد، هزینه های جانبی دیگری نیز در پروژه نصب و اجرای ایزوگام افزوده می شود .

قیمت انواع ایزوگام تولید محلات

این هزینه ، هزینه دستمزد نصب ایزوگام توسط نصاب ایزوگام می باشد . نصب ایزوگام کاری تخصصی و فنی است که نیاز به تجربه و مهارت دارد . نصب خود سرانه و بدون تجربه ایزوگام بشدت از طول عمر ایزوگام کاسته و بوجب هزینه های تحمیلی چند برابری می گردد .

هزینه نصب ایزوگام یک هزینه ثابت به عنوان دستمزد نصب هر متر مربع ایزوگام است که تقریبا توافقی می باشد . عامل بسیار مهم در تعیین و تغییر قیمت نصب و اجرای ایزوگام ، متراژ محل نصب می بشد . معمولا مساحت های زیر 50 متر دارای قیمت خاصی نیست و تابع توافق طرفین است .

شرکت ایزوگام الوند راه یک مجموعه خدماتی با سال ها تجربه کاری درزمینه فروش و نصب عایق های رطوبتی ، اجرای ایزوگام ، اجرای آسفالت ، اجرای قیرگونی ، جدول بندی در تمامی مناطق و نواحی تهران است که با در اختیار داشتن کادر مجرب و حرفه ایی تا کنون پروژه های کاری فراوانی را با موفقیت انجام داده است .

برای ارتباط با مشاورین این شرکت از شماره های موجود در سایت استفاده نمایید . همچنین می توانید با یک جستجوی ساده در گوگل به وب سایت ما دسترسی داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!