کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

قیمت ایزوگام 2 لایه فویلدار دلیحان

قیمت ایزوگام 2 لایه فویلدار دلیحان

قیمت ایزوگام دولایه و فویلدار دلیجان از معتبر ترین برندهای موجود و با کیفیت ترین انواع ایزوگام تولید شده درشرکت های تولید کننده ایزوگام در دلیجان . قیمت روز ایزوگام هر متر مربع با نصب و اجرا در تهران و کرج .

قیمت ایزوگام دولایه و فویلدار دلیجان

استعلام قیمت انواع ایزوگام ساده و فویل دار در سال جدید در وب سایت ایزوگام الوند راه . وب سایت ما را در مرورگر گوگل دنبال نمایید .

 

قیمت ایزوگام و نحوه محاسبه قیمت

قیمت ایزوگام ممکن است به دلیل تنوع در نوع عایق های رطوبتی و همچنین تنوع در نام و برند انواع ایزوگام و کیفیت های بسیار متنوع و در کنار آن نوسانات قیمت مواد اولیه جهت تولید ایزوگام و ساخت عایق های رطوبتی مثل قیمت روز قیر ، قیمت الیاف پلی استر و … همیشه امری سردرگم کننده بوده است .

قیمت ایزوگام و نحوه محاسبه قیمت

علاوه برنکاتی که در بالا به آن اشاره شد ، قیمت نصب ایزوگام و هزینه اجرا و نحوه محاسبه قیمت ایزوگام نیز بر پیچیدگی این امر افزوده است.

هر ساله با شروع فصل سرما تغاضا برای خرید و نصب ایزوگام معمولا به اوج خود می رسد . این در حالیست که تعداد فروشندگان ایزوگام و تعداد نفرات نصابان ایزوگام ثابت و بدون تغییر بوده است .

در چنین شرایطی افزایش تغاضا و موجب افزایش قیمت ها در انواع ایزوگام و قیمت نصب ایزوگام می گردد .

یکی از مسائلی که همیشه به عنوان یک پرسش چالش برنگیز وجود داشته است ، نحوه محاسبه قیمت ایزوگام و روش محاسبه هزینه نصب ایزوگام می باشد ، که ما در یک مقاله کامل در مورد چگونگی محاسبه قیمت ایزوگام بدان پرداخته ایم .

قیمت ایزوگام تک لایه ساده و دولایه فویلدار دلیجان

قیمت ایزوگام ، همانگونه که می دانید ، ایزوگام متناسب با کاربرد مورد نیاز در ضخامت های مختلف و با تعداد لایه های قیر مختلف تولید می گردد .

قیمت ایزوگام تک لایه ساده و دولایه فویلدار دلیجان

ممکن است ایزوگام از یک لایه ساده با ضخامت حدود 3 ملیمتر و بدون روکش فویل آلومینیومی تشکیل شده باشد و یا با ضخامت بیش از 4 میلیمتر و دو لایه و با روکش فویل آلومینیومی ساخته شده باشد .

این افزایش ضخامت ورق ایزوگام و افزایش در میزان مصرف مواد اولیه مسلما با افزایش قیمت در نوع ایزوگام دولایه فویل دار همراه خواهد بود .

 

 

کاربرد ایزوگام ساده و ایزوگام دولایه فویلدار

هر نوع ایزوگامی کاربرد خاص خود را دارد و استفاده از آن برای بخش خاصی از خانه یا ساختمان توصیه می شود . ایزوگام ساده بیشتر برای انجام کار عایق بندی و ایزوله سازی اجزای داخلی ساختمان به کار می آیند . از ایزوگام ساده برای نصب ایزوگام پی و فندانسیون ساختمان ، ایزوگام سرویس بهداشتی ، ایزوگام بالکن ، ایزوگام پارکینگ و … استفاده می گردد .

کاربرد ایزوگام ساده و ایزوگام دولایه فویلدار

بالعکس از ایزوگام دولایه فویل دار برای عایقکاری سطوح بیرونی ساختمان که مستقیما در برابر تابش نور خورشید بوده و در مجاورت تغییرات دما فصل سرما و گرما قرار دارند استفاده می شود .

از انواع ایزوگام دولایه و فویلدار برای عایق کاری و نصب ایزوگام دیوار ، ایزوگام پشت بام ، نصب ایزوگام شیروانی ، نصب ایزوگام نمای ساختمام و … می توان بهره برد .

 

قیمت روز ایزوگام دلیجان در تهران

قیمت روز ایزوگام دلیجان ، همانگونه که در ابتدای همین مقاله اشاره شده انواع ایزوگام ساده ، ایزوگام فویلدار ، ایزوگام طرحدار، ایزوگام سردسیری، ایزوگام گرمسیری، ایزوگام سنگریزه ، ایزوشینگل و انواع ایزوگام آسان چسب و خود چسب ، با برندها و کیفیت های بسیار متنوع در کارخانجات تولید کننده ایزوگام و عایق های رطوبتی دلیجان تولید می گردد.

قیمت روز ایزوگام دلیجان در تهران

هر کدام از این تولیدات متناسب با کیفیت آن دارای قیمت هایی هستند که مرتب توسط شرکت بروزرسانی می شوند .

به همین دلیل بهتر است برای دریافت قیمت جدید و بروز شده انواع ایزوگام دلیجان و قیمت نصب ایزوگام هر مترمربع در تهران و کرج با مشاورین همکار ما در مجموعه ایزوام الوند راه تماس بگیرید . همکاران ما در تمامی ساعات شبانه روز آماده اند تا شما را در جریان آخرین قیمت های اعلام شده قرار دهند .

 

error: Content is protected !!