کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

قیمت جدول کشی خیابان 09197328245

قیمت جدول کشی خیابان 09197328245

  قیمت جدول کشی خیابان در تهران ، کرج و شهرهای اطراف ، هزینه جدول بندی و جدول کشی خیابان ، جوی آب و کانال و پیاده رو با مصالح و اجرا توسط الوند راه.

جدول کشی خیابان


الوند راه با سابقه عالی در عملیات جدول کشی خیابان آماده همکاری با کلیه نهادهای دولتی و خصوصی می باشد

۱- جدولگذاری و اجرای جدول کانیو

۲- جدولگذاری و اجرای جدول نهر

۳ –  جدولگذاری و اجرای جدول تک لبه

۴ – جدولگذاری و اجرای جدول کتابی

۵ – جدولگذاری و اجرای جدول روسی

و ….

      برای گرفتن قیمت روز جدول کشی خیابان و پیاده رو تماس بگیرید :

09194089254

09125589207 

جدول کشی جوی آب

قیمت جدول کشی جوی آب ، همانطور که گفته شد، برای جدول گذاری از قطعات بتنی پیش ساخته و در پاره ای از موارد، بتن درجا استفاده می کنیم. از آنجایی که ارتفاع جداول بتنی کم است.

جدول کشی جوی آب

معمولا این جداول بدون آرماتور و در صورتی که ارتفاع کارگذاری جداول زیاد و رانش خاک قابل توجه باشد، باید از جدول های بتنی مسلح استفاده کرد. برای جمع آوری آبهای سطحی راه های ارتباطی و خیابان ها، می توان از کانیو و با مقاطع V شکل با نیم دایره از بتن پیش ساخته درجا استفاده کرد.

از پر کاربرد ترین موادی که برای ایمن سازی خیابان ها و جدا سازی مسیر ها و خیابان ها و کوچه ها استفاده می شود جداول بتنی خیابانی هستند.

قیمت جدول کشی توسط الوندراه

قیمت جدول کشی نهری هر متر طول 400 هزار تومان.

قیمت جدول کشی کانیوو هر متر طول 380 هزار تومان.

قیمت جدول کشی ایستاده هر متر طول 200 هزار تومان.

جدول کشی شرکت الوندراه

قیمت جدول کشی خیابان ،شرکت الوندراه  خدمات جدول کشی و جدول گذاری را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب انجام میدهد. این شرکت عملیات جدول کاری را توسط اکیپ مجرب جدول کاری با رعایت استانداردهای اجرای جدول انجام میدهد.

جدول کشی شرکت الوندراه

الوندراه با سالها تجربه در عرصه جدول گذاری تمامی پروژه های محوله را به شکل مطلوب انجام میدهد. داشتن نیروهای متخصص و زبده و همچنین تجهیزات پیشرفته کمک شایانی در عملکرد مطلوب این شرکت داشته است.

خدمات جدول کشی و جدول گذاری خیابان

جدول کشی و جدول گذاری به منظور تقسیم محوطه به خیابانهای اصلی و فرعی، پیاده‌روها، فضاهای سبز و بالاخره جمع‌آوری سطحی صورت می‌گیرد. در هر مورد جزئیات اجرایی و نحوه اجرای عملیات، باید در نقشه‌های اجرایی و مشخصات فنی خصوصی ذکر گردد، پیمانکار موظف است پس از تسطیح و رسیدن به رقومهای موردنظر نسبت به جدول‌گذاری و آبروسازی اقدام نماید.

برای جدول کشی به چه چیزهایی نیاز داریم

برای جدول کشی و جدول‌گذاری عموماً از قطعات بتن پیش‌ساخته و در پاره‌‌ای موارد با توجه به شرایط کار از بتن درجا استفاده می‌شود. با توجه به ارتفاع کم جداول بتنی، عموماً این جداول بدون آرماتور است و چنانچه ارتفاع کارگذاری جدول زیاد و رانش خاک قابل توجه باشد، باید از جداول بتن مسلح استفاده کرد. برای جمع‌آوری آبهای سطحی راههای ارتباطی و خیابانها می‌توان از کانیو و با مقاطع V شکل یا نیم‌دایره از بتن پیش‌ساخته یا درجا استفاده نمود. چنانچه از جدول‌گذاری به صورت سرپوشیده به منظور جمع‌آوری آبهای سطحی استفاده شود، باید در فواصل معین و بر اساس نقشه‌های اجرایی، دریچه‌های تخلیه و جمع‌آوری آبهای حاصل از شستشوی خیابان و آبهای باران به صورت دریچه‌های افقی، عمودی یا ترکیبی از این دو پیش‌بینی نمود.

نحوه جدول کشی خیابان

پس از انجام عملیات تسطیح محوطه، پیمانکار باید ابتدا محور خیابانها و پیاده‌روها را میخکوبی کند و پس از ارزیابی و برداشت نیمرخ طولی با توجه به خط پروژه و رقوم میخهای برداشت شده، رقوم کف تمام شده جدول‌گذاری را مشخص و بر اساس رقومهای خواسته شده، اقدام به خاکبرداری محل جداول نماید. توجه داشته باشید که مسیر دقیق جدول‌گذاری در خطوط مستقیم و قوسها، باید با رنگ کاملاً مشخص گردد. جدول‌گذاری باید روی پی مستحکم و یکنواخت صورت گیرد. در نقاطی که به علت تراز زمین و نامناسب بودن خاک زیر پی، خاکبرداری اجتناب‌ناپذیر باشد، پس از خاکبرداری باید تا تراز موردنظر با مصالح مناسب نظیر سنگ و ملات یا شفته زیرسازی انجام گردد. در صورتی که به دلایلی و بر اساس نقشه‌های اجرایی ارتفاع جدول‌گذاری یکنواخت نباشد و نتوان از جداول پیش‌ساخته استفاده نمود، باید جدولسازی با بتن درجا انجام شود، جدولهای پیش‌ساخته باید پس از تراز و نصب، بندکشی و کامل شود. چنانچه طول جدول‌گذاری زیاد باشد، باید طبق نقشه‌های اجرایی درزهای انبساط به عرض حداقل ۱۰ الی ۱۵ میلیمتر پیش‌بینی شود، فاصله درزهای انبساط نباید از ۶ متر بیشتر باشد. درزهای انبساط باید با مواد مناسب نظیر آسفالت پر شود.

شرکت ایزوگام الوند راه یک مجموعه خدماتی با سال ها تجربه کاری درزمینه فروش و نصب عایق های رطوبتی ، اجرای ایزوگام ، اجرای آسفالت ، اجرای قیرگونی ، جدول بندی در تمامی مناطق و نواحی تهران است که با در اختیار داشتن کادر مجرب و حرفه ایی تا کنون پروژه های کاری فراوانی را با موفقیت انجام داده است .

برای ارتباط با مشاورین این شرکت از شماره های موجود در سایت استفاده نمایید . همچنین می توانید با یک جستجوی ساده در گوگل به وب سایت ما دسترسی داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!