کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

قیمت روز ایزوگام برای پشت بام 10 سال ضمانت

قیمت روز ایزوگام برای پشت بام 10 سال ضمانت

قیمت روز ایزوگام، جدیدترین و بروزترین قیمت انواع ایزوگام مناسب برای عایقکاری پشت بام و سقف اماکن را از الوند راه بخوهید . قیمت روز ایزوگام ، قیمت ایزوگام دلیجان با نصب و اجرا در تهران و کرج با 10 سال ضمانت نامه کتبی و بیمه .

قیمت روز ایزوگام

پشت بام خانه و سقف ساختما عموما آسیب پذیر ترین بخش ساختمان در برابر بارندگی و یخبندان می باشند . به دلیل آنکه این قسمت از ساختمان بیرونی ترین قسمت ساختمان بوده و در مجاورت و تعامل مستقیم با ناپایداری های جوی می باشد . در صورتیکه پشت بام خانه بدرستی عایق بندی و ایزوله نشده باشد آب باران به راحتی به بخش های درونی خانه نفوذ کرده و باعث خسارت های زیادی به سفید کاری  و نقاشی خواهد زد . اگر این ورود آب دارای حجم بالایی باشد می تواند به تخریب و ویرانی ساختمان بیانجامد .

قیمت بسیار مناسب ایزوگام

در صورتیکه مایل هستید که پشت بام خانه شما در برابر ورود و نشت آب و سرما و گرما مقاومت بالایی داشته باشد ، راههای عملی فراوانی وجود دارد از جمله استفاده از قیرگونی ، آسفالت ، و ایزوگام که همگی می توانند به راحتی به شما کمک کنند تا در زمستان از مسائل و مشکلات نشت  و نفوذ آب به داخل ساختمان ایمن باشید .

با کمی بررسی بیشتر می بینیم که بهترین عایق رطوبتی مناسب برای عایق کاری پشت بام ، استفاده از ایزوگام می باشد . البته این انتخاب دلایل زیادی دارد که در این بخش به آن اشاره می کنیم .

 1. جلوگیری صد درصدی ایزوگام از نفوذ نم و آب و رطوبت به داخل ساختمان .
 2. جلوگیری ایزوگام از تبادل و ورود سرما و گرمای سقف و دیوارهای خانه به داخل ساختمان .
 3. طول عمر و دوام و پایداری بالای ایزوگام در مقایسه با دیگر انواع عایق ها .
 4. نصب آسان و راحت ایزوگام در مقایسه با قیرگونی و آسفالت.
 5. قیمت بسیار مناسب ایزوگام.
 6. ضمانت ایزوگام توسط شرکت سازنده به مدت 10 سال و جبران خسارت توسط بیمه گر.

قیمت روز ایزوگام مناسب برای پشت بام

قیمت روز ایزوگام ،پیش از آنکه شروع به خرید ایزوگام و نصب ایزوگام روی پشت بام نمایید بهتر است ابتدا بدانید که ایزوگام مناسب برای پشت بام چه نوع ایزوگامی می باشد .

قیمت روز ایزوگام مناسب برای پشت بام

همانطور که میدانید انواع ایزوگام تک لایه پودی ، دو لایه ، ایزوگام طرحدار، ایزوگام ماسه ایی و غیره با برندهای مختلف در بازار موجود هست که  با در نظر گرفتن محل زندگی شما تنها بخشی  از آنها برای این کار مناسب هستند .

ویژه گی های ایزوگام مناسب برای پشت بام

 • ایزوگام انتخابی برای پشت بام باید از یک برند معتبر و با نشان استاندارد باشد .
 • حداقل از دولایه قیر طبیعی تشکیل شده باشد .
 • ضخامت ایزوگام پشت بام بهتر است از 4 ملیمتر کمتر نباشد .
 • ایزوگام پشت بام باید از نرمی و انعظاف و کشسانی بالایی برخوردارباشد .
 • توسط شرکت سازنده تضمین قابل قبولی داشته باشد و توسط یکی از شرکت های بیمه گر خسارت های احتمالی تحت پوشش قرار گرفته باشد .

 

قیمت روز ایزوگام برای پشت بام

قیمت روز ایزوگام ،برای دریافت قیمت ایزوگام و قیمت نصب ایزوگام بهتر است با مشاوران شرکت الوند راه تماس بگیرید . با کمی جستجود در مرورگر گوگل می بینید شرکت ایزوگام الوند راه یکی از مجموعه های قدیمی و با تجربه در زمینه فروش و نصب انواع عایق رطوبتی در تهران و کرج می باشد که تا کنون پروژه های بسیاری را در تمام مناطق 22گانه تهران اجرا نموده است .

قیمت روز ایزوگام برای پشت بام

ما می توانیم که بازدید کاملا رایگان از محل شما ضمن معرفی ایزوگام مناسب برای پشت بام خانه شما ، برآورد هزینه نهایی را با در نظر گرفتن ارزانترین قیمت برای ایزوگام و نصب بضورت کاملا کارشناسی انجام دهیم . تمام خدمات شرکت الوندراه دارای 10 سال ضمانت بدون قیدو شرط می باشد .

ما به شما تضمین میدهیم که تمامی انواع ایزوگام در شرکت الوند راه از بهترین و با کیفیت ترین نوع دارای نشان استاندارد انتخاب و با قیمت های کاملا رقابتی در محل مورد نظر شما نصب و اجرا نماییم .

error: Content is protected !!