کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

قیمت روز ایزوگام سپهر گستر دلیجان

قیمت روز ایزوگام سپهر گستر دلیجان/ ایزوگام سپهرگستردلیجان ازمحصولات پر فروش در بازارایزوگام کشوراست، این کارخانه با تولید انواع گوناگونی ازاین محصول توانسته به یکی از برند‌های معتبر برای خرید ایزوگام‌تبدیل شود.

 

 

قیمت ایزوگام سپهر گستر دلیجان باتوجه به امکان خریدبه صورت مستقیم از نمایندگی‌های معتبرفروش بسیار ارزان ومقرون به صرفه خواهدبود و می‌تواند نیازهای مختلف مشتریان را برای خرید محصولی باکیفیت وخوب وهمچنین قیمتی مناسب را برآورده کند. کارخانه ایزوگام سپهرگستردلیجان در زمینه انواع ایزوگام از جمله ایزوگام چهارلایه، ساده یا بدون فویل، فویل دار، و همچنین ایزوگام‌های دولایه فعالیت دارد.

 

کارخانه ایزوگام سپهرگستر دلیجان یکی از مشهور‌ترین وبهترین کارخانه‌های تولیدی ایزوگام درشهرستان دلیجان وهمچنین درکل ایران به حساب می آید.

 

این برندبا تولید انواع عایق رطوبتی دولایه، چهارلایه، فویل داروساده با بهترین کیفیت وبا بکارگیری ازدستگاه هایی پیشرفته، محبوبیت زیادی میان مشتریان دارد.

 

توجه داشته‌باشید که همه پرسنل به کارگرفته شده در این برند ازباتجربه ‌ترین نیروها بوده و همواره برای ارائه محصولی باکیفیت و برتر تلاش می‌کنند.

 

ایزوگام سپهرگستر یکی از محصولات تولیدی شرکت دلیجان است. برند دلیجان دارای سابقه کاری بسیاردرخشان بوده و در تولید محصولات خود از استاندارد ISO و همچنین ترکیبات درجه یک استفاده می‌کند. همینطوردارای متخصصان بسیاروآزمایشگاه هایی برای ارائه محصولبی‌عیب و با کیفیت بالا می‌باشد.

 

ایزوگام سپهرگستردارای کیفیت و مقاومت بالایی است وحداقل طول عمرآن ۱۰ سال می‌باشد. همینطور دارای ضمانت نامه ۱۰ساله و بیمه نامه معتبر۵ ساله ایران است. وشما می‌توانید باخریداری و استفاده از این محصول با خیالی آسوده تا سال‌ها ازآن استفاده کنید. با توجه به طول عمرو مقاومت بالایی که دارند قیمت ایزوگام دلیجان بسیار مناسب میباشد. برای دریافت قیمت ایزوگام دلیجان ودریافت اطلاعات با نمایندگی‌ها تماس بگیرید.

 

 

خریدو قیمت ایزوگام سپهر گستر دلیجان

قیمت روز ایزوگام سپهر گستر دلیجان /  ایزوگام سپهرگستردلیجان ازمحصولات مرغوب و پرفروش دربازارایران جهت عایق کاری سطح بام ویکی از محصولات استاندارد در بازارایران شناخته شده‌است. ایزوگام سپهر گستردلیجان با استفاده کردن از قیردمی‌ده باکیفیت و درجه یک و همینطوربکاربردن الیاف استاندارد تولید و به بازارعرضه می‌شود. در صورت استفاده از قیربی کیفیت و نامرغوب در تولید ایزوگام، بعداز مدتی  در اثر تابش نور خورشید و باد و باران ایزوگام حالت خشک پیدا می‌کند وخاصیت انعطاف‌پذیری آن ازبین می‌رود وشکننده می‌شود. و در این حالت ایزوگام خاصیت عایق رطوبتی بودن خودش را از دست می‌دهد. ایزوگام سپهر گستر دلیجان دارای نشان استاندارد ملی ایران و ضمانت ۱۰ساله بعد از نصب است واز بهترین برند‌های ایزوگام موجود در بازارایران می‌باشد. حدود چهارصد کارخانه تولیدکننده ایزوگام استاندارد در ایران فعالیت دارند که اکثرآنهاضخامت ۴میلیمتری و وزن ۴۰ کیلوگرمی‌دارند. طول هر رول ازایزوگام سپهر گستردلیجان ۱۰متربوده و وزن آن حدود ۴۰کیلوگرم می‌باشد که ازاین لحاظ استاندارد ملی ایران به شماره ۳۸۸۵ که در رابطه با ورق انعطاف پذیرایزوگام و ورق‌های تقویت شده عایق رطوبتی سطح‌ها را دارا می‌باشد. یکی ازاصلی‌ترین مسائلی که درهنگام خرید ایزوگام سپهر گستر دلیجان بایدبه آن توجه کرد داشتن نشان استاندارد ملی ایران روی برچسب رول ایزوگام می‌باشد. متأسفانه بعضی از افراد سودجو با کپی برداری ازنام برند شرکت های استاندارد و معتبر اقدام به فروش ایزوگام‌های بی‌کیفیت خود با نام جعلی می‌کنند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که اگر قصد خرید ایزوگام سپهرگستر دلیجان را دارید آن از مراکزو نمایندگی‌های معتبرتهیه بفرمایید.

 

قیمت ایزوگام سپهرگستر دلیجان با توجه به نوع و کیفیت محصول متفاوت هستند. با توجه به نوسان قیمت محصولات، برای دریافت قیمت بروزبا ما در ارتباط باشید. ایزوگام سپهرگستربهترین محصول را با قیمتی مناسب به شماارائه می‌دهد. همانطور که میدانید دریافت عایق‌های رطوبتی به صورت خرید مستقیم ازدر کارخانه تولیدی ایزوگام و بدون واسطه بوده و قیمت‌های محصولات با کم‌ترین میزان بهره می‌باشند و شماهمواره می‌توانید در صورت خرید محصولات به طورعمده از تخفیفات ویژه وهمچنین قیمت مناسب ترهم برخوردار شوید.

 

هزینه اجرا و نصب ایزوگام سپهرگستردلیجان با توجه به مواردی متغیرمی‌باشد. اصلی ‌ترین موردی که در قیمت محصول موثراست انتخاب نوع برندمی‌باشد. برای انتخاب نوع محصول می‌بایست قسمت مربوطه را برای اجرا مشخص کنید. اگرپوشش ایزوگام درمقابل نورمستقیم خورشید باشد، بهتر است که برای ماندگاری و مقاومت بیشترایزوگام ازنوع فویلداررا تهیه کرد که قیمت بالاتری نسبت به انواع دیگردارند. برای قسمت‌های داخلی هم می‌توانید ازایزوگام‌های معمولی استفاده کنید که دارای قیمت پایین تری درمقایسه با نوع روکش فویلدارهستند.

 

پس ازانتخاب نوع محصول وبرند و قیمت ایزوگام نوبت اندازه گیری وتعیین مساحت سطح مورد نظرمی‌باشد. قیمت نصب ایزوگام طبق واحد متراست. وهرچه متراژ سطح مورد نظربرای پوشش دهی بیشترباشد قیمت آن هم افزایش می‌یابد و درنتیجه هزینه کلی بیشترخواهدشد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!