کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

قیمت رول ایزوگام دلیجان 10 متری

قیمت رول ایزوگام دلیجان 10 متری

قیمت رول ایزوگام بصورت روزانه در وب سایت ایزوگام الوند راه ، لیست قیمت ایزوگام دلیجان با نصب و اجرا در تهران و حومه ، قیمت روز ایزوگام در سال 1401 با ذه سال ضمانت نامه کتبی و خدمات پوششی بیمه دانا .

قیمت رول ایزوگام

ایزوگام دلیجان اصفهان

قیمت رول ایزوگام ،  معروف ترین انواع ایزوگام در ایران ، ایزوگام هایی هستند که نام ایزوگام دلیجان را در کنار نام شرکت و برند خود به یدک می کشند . این اعتبار و شناخته شده گی به دلیل حجم بالای شرکت ها و کارخانجات تولید کننده ایزوگام و عایق های رطوبتی در شهرک های صنعتی موجود در دلیجان اصفهان می باشند .

ایزوگام دلیجان اصفهان

کارخانجات عظیم و معتبری همچون ایزوگام بام گستر دلیجان ، ایزوگام غرب گستر دلیجان ، ایزوگام صدف گستر دلیجان ، ایزوگام مرجان دلیجان ، ایزوگام پشم شیشه دلیجان و غیره که با بهترین و جدیدترین تجهیزات و دانش و فن آوری های نوین ، با کیفیت ترین انواع ایزوگام را مناسب با شرایط اب و هوایی و اقلیم خاص کشور ایران تهیه و به بازار عرضه می نمایند .

قیمت ایزوگام دلیجان اصفهان

قیمت رول ایزوگام ، همانگونه که در بالا اشاره شده بیش از صدها نوع ایزوگام از برندهای باسابقه و معتبر و برندهای تازه تاسیس با کیفیت های مختلف در دلیجان اصفهان تولید می گردد که هر کدام متناسب با اعتبار و درجه شهرت محصول ، کیفیت محصول و نوع پشتیبانی و گارانتی آن دارای قیمت های بسیار متفاوت و متنوعی در بازار هستند .

قیمت رول ایزوگام دلیجان اصفهان

محاسبه قیمت ایزوگام دلیجان به دو روش قیمت ایزوگام با نصب و اجرا و قیمت رول ایزوگام 10 متری قابل انجام می باشد .

در نحوه محاسبه قیمت ایزوگام بصورت رول تنها قیمت محصول در بازا مورد بررسی قرار گرفته و هیچگونه هزینه یا قیمتی بابت اجرت نصب و یا قیمت نصب و اجرا به آن اضافه نمی گردد. خوشبختانه شرکت الوند را توانسته است با فراهم اوردن شرایط لازم ترتیبی را اتخاذ نماید تا انواع رول ایزوگام دلیجان مطابق با خواست و سلیقه مشترین در هر نقطه از تهران و کرج فارق از محاسیه هرگونه هزینه باربری و نقل و انتقال محصول به قیمت مصوب درب کارخانه ، درب خانه مشتری تحویل گردد .

این امر باعث شده تا درصد بالایی از قیمت تمام شده ایزوگام که به مسئله باربری و حمل و نقل و خدمات نصب و اجرا مربوط می شد را حذف نموده و این محصول با قیمت بسیار ارزانتری بدست خریدار نهایی و مصرف کننده واقعی برسد .

عوامل موثر در قیمت ایزوگام دلیجان

عوامل و شرایط مختلفی موجب می گردد تا قیمت انواع ایزوگام تولید شده در دلیجان اصفهان بسیار متفاوت و متمایز از یک دیگیر باشند که در این بخش به بررسی بخش از مهم ترین عوامل پرداخته می شود .

عوامل موثر در قیمت رول ایزوگام دلیجان

  • نام و برند ایزوگام

همانگونه که در بالا نیز اشاره شد ، حسن شهرت برند ایزوگام که حاصل چندین سال خرید و فروش و تست دوام و طول عمر و کیفیت محصول و خدمات پس از فروش آن بوده تاثیر بالایی در قیمت ایزوگام دارد و

  • کیفیت ایزوگام

یکی دیگر از عوامل مهم دخیل و تعیین کننده قیمت ، کیفیت ایزوگام است . این کیفیت ارتباط مسقیم با مواد اولیه استفاده شده در ساخت ایزوگام مانند قیر و الیاف پشم شیشه و پلی استر دارد . به هر اندازه که از مواد بهتری برای تولید ایزوگام استفاده شده باشد ، کیفیت محصول تولیدی نیز بالاتر و مسلما دارای ارزش و قیمت بیشتری نیز می باشد.

  • نشان استاندارد

موجود نشان استاندارد نیز جزء عوامل مهم در قیمت ایزوگام است . نشان استاندارد روی بدنه ایزوگام معرف اصالات و کیفیت کالا بوده و نبود این نشان بی نام و نشان بودن یک برند را یادآور می گردد . امروزه اکثر ایزوگام های تولید شده در دلیجان اصفهان علاوه بر داشتن نشان استاندارد ملی چندین نوع استاندارد اروپایی و انواع گواهینامه ایزو را با خود به همراه دارند .

قیمت ایزوگام  دلیجان با نصب و اجرا در تهران و کرج

قیمت ایزوگام ، انواع مختلف ایزوگام  تولید شده توسط شرکت ها و کارخانجات تولید ایزوگام و عایق های رطوبتی در دلیجان وجود دارند که هرکدام دارای قیمت خاص خود متناسب با کیفیت می باشند .

 

ما در ایزوگام الوند راه سعی نموده ایم تا بهترین و با کیفیت ترین انواع ایزوگام را با قیمت بسیار رقابتی تهیه نموده با با هزینه بسیار مناسب در تمام مناطق و نواحی تهران و کرج نصب و اجرا نماییم .

مشاورین ما در تمام ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به پرسش های شما هستند .همچنین میتوانید با یک سرچ ساده در مرورگر گوگل به اطلاعات بسیار زیادی دسترسی داشته باشید .

 

 

error: Content is protected !!