کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

قیمت قیر و گونی چتایی مهر ماه 96

قیمت قیر و گونی چتایی مهر ماه 96

قیمت قیر و گونی چتایی

قیمت قیر و گونی  ، قیمت روز انواع قیر بشکه ایی ، قیرکارتی ، قیر شل و مخلوط ، قیمت جدید انواع گونی کنفی در عرض های بالا ، هزینه و اجرت اجرای قیرگونی یک لا و دولا در تهران و کرج توسط شرکت الوند راه .

قیمت قیر و گونی چتایی

فروش قیر شل هر بشکه        195.000 تومان

فروش قیر مخلوط هر بشکه 205.000 تومان

فروش گونی چتایی هر یارد 2500 تومان

            تلفن تماس : 09197328245 – 09125086023

الوندراه با بیش از 25 سال سابقه در زمینه قیرگونی پشت بام ، قیرگونی سرویس بهداشتی

قیرگونی حمام ، قیرگونی استخر و حوض اماده همکاری با شما می باشد

قیمت روز هر مترمربع قیرگونی را با تماس از ما بخواهید

قیمت روز  قیروگونی دولایه

قیمت روز  قیروگونی تک لایه

09197328245

09125086023

فروش گونی چتایی بنگال درجه 1 و 2 و 3

فروش گونی چتایی هند

5 درصد تخفیف برای متراژهای بالای 300 مترمربع

فروش قیر بشکه پاسارگاد

فروش قیر صادراتی تحویلی در مرزهای مجاز

فروش قیر حلب

فروش قیر کارتن

قیمت قیر پالایشگاهی

قیمت قیر و گونی چتایی طبیعی و پالایشی ، برخی از انواع قیر در اثر تبدیل تدریجی نفت خام و تبخیر مواد فرار آن در اثر گذشت سال های بسیار زیاد به دست می آید که به آن قیر طبیعی می گویند  و با نام یوانیتایت ( Uintate ) شناخته می شود و دوام آن بیش از قیر های نفتی است .

قیمت قیر پالایشگاهی

این قیر به نام قیر دریاچه ای نیز نامیده می شود و نمونه آن دریاچه قیر بهبهان در ایران و دریاچه قیر تیرینیداد در آمریکا  می باشد.

قیمت قیر دمیده اکسیده ،برای آنکه قیر نفتی با درجه نرمی بالا ، در سرما هم خاصیت کشسانی داشته باشد به آن هوا دمیده می شود تا اکسید شود . دمیدن هوای داغ به قیر خالص در مرحله ی آخر عمل تصفیه ، باعث بدست آمدن قیر دمیده ( Rubbery Grade) می شود .

در این فرآیند ، هوای داغ با دمای ۲۰۰ تا ۳۰۰ درجه سانتی گراد توسط لوله های سوراخ دار به محفظه حاوی قیر دمیده  می شود . در اثر انجام این فرآیند ، اتم های هیدروژن موجود در مولکول های هیدروکربن های قیر ، با اکسیژن هوا ترکیب می شوند و با تشکیل آب ، عمل بسپارش اتفاق می افتد و قیری دارای خواص قیر معدنی تشکیل می گردد .
قیر دمیده نسبت به قیر خالص دارای مزایایی است که در ذیل بدان اشاره می شود :
·  این قیر نسبت به قیر خالص دارای درجه نفوذ کمتری می باشد .
· نقطه نرمی قیر دمیده به دلیل اینکه روغن های آن از هم جدا نمی شوند نسبت به قیر خالص اولیه بیشتر می باشد.
· قیر دمیده حساسیت کمتری به تغییرات درجه حرارت داشته و لذا در درجه حرارت های بالاتر حالت سختی خود را خیلی بهتر نسبت به قیر خالص حفظ می کند .
از این نوع قیر بیشتر برای ساختن ورق های پوشش بام ، باتری و آب بندی زیر اتومبیل ، اندود کردن لوله ها ، ساختن مقوا و گونی قیر استفاده می شود . علامت اختصاری قیر دمیده R می باشد ، بطور مثال قیر ۸۰/۲۵ R به معنای قیر دمیده با درجه نرمی ۸۰ و درجه نفوذ ۲۵ می باشد .

قیمت قیر

قیمت قیر و گونی ، قیر محلول یا Cut Back از حل کردن قیر خالص در یک حلال مناسب نظیر بنزین ، نفت سفید و یا گازوئیل بدست می آید .

قیمت قیر

این قیر در درجه حرارت محیط مایع است و با حرارت کمی باعث می شود مایع گردد . البته نوع و خاصیت قیر محلول بستگی به نوع و نسبت ماده ای که به عنوان حلال استفاده می شود ، دارد . بطوریکه هر اندازه مقدار ماده نفتی در قیر محلول بیشتر باشد روانی آن بیشتر و در نتیجه ویسکوزیته آن کمتر خواهد بود . البته سرعت گیرش و یا سفت شدن این نوع قیر بستگی به نوع محلول دارد بطوریکه اگر از بنزین برای حل کردن قیر خالص استفاده شود به دلیل سرعت بالای تبخیر بنزین ، قیر حل شده در بنزین سریع تر سفت می شود که در اصطلاح به آن قیر زود گیر یا Rapidly Curing و به اختصار RC می نامند چرا که پس از مصرف قیر ، بنزین آن به سرعت تبخیر می شود و قیر خالص به جا می ماند . همچنین اگر از نفت سفید به عنوان حلال قیر استفاده شود به علت دیر بخار شدن نفت سفید به بنزین ، محلول را کند .

 

قیمت قیر و گونی در شرکت الوندراه

قیمت قیر و گونی چتایی شرکت ایزوگام الوند راه یک مجموعه خدماتی با سال ها تجربه کاری درزمینه فروش و نصب عایق های رطوبتی ، اجرای ایزوگام ، اجرای آسفالت ، اجرای قیرگونی ، جدول بندی در تمامی مناطق و نواحی تهران است که با در اختیار داشتن کادر مجرب و حرفه ایی تا کنون پروژه های کاری فراوانی را با موفقیت انجام داده است .

برای ارتباط با مشاورین این شرکت از شماره های موجود در سایت استفاده نمایید . همچنین می توانید با یک جستجوی ساده در گوگل به وب سایت ما دسترسی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2
e
0
P
#
#
B
0
P
#
#
B
W
#
#
L
W
#
#
L
error: Content is protected !!