کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

قیمت هرتن آسفالت

قیمت هرتن آسفالت

قیمت هرتن آسفالت ، قیمت آسفالت بیندر هرتن با اجرت پخش دستی و مکانیزه ، قیمت هرتن آسفالت گرم در تهران و کرج با پخش و اجرا ، استعلام قیمت آسفالت آنلاین و برخط در وب سایت شرکت ایزوگام الوندراه .

قیمت هرتن آسفالت گرم

آسفالت الوندراه

آسفالت ماده‌ای شبه جامد مرکب از شن و ماسه و قیر می‌باشد. این ماده حالت شبه جامد دارد و به رنگ سیاه دیده می‌شود. از آسفالت برای پوشش کف خیابان‌ها، جاده‌ها، زیرسازی، پشت بام‌ها استفاده می‌شود.

قیمت هرتن آسفالت تهران با مصالح

در گذشته برای عایق‌کاری پشت‌بام‌ها از یک لایه قیرگونی و یک لایه آسفالت برای حفاظت از قیرگونی استفاده می‌شده است ولی امروزه این روش کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد و عایق‌های جدید مثل ایزوگام جایگزین روش‌های قبلی شده است که وزن کمتر، هزینه‌ی کمتر و نصب آسان‌تری دارند.

علاوه بر ترکیبات معمول که در آسفالت استفاده می‌شوند،‌ برای منظورهای مختلف ممکن است مواد دیگری به آسفالت افزوده شود که مقاومت و کارایی و دوام آن را در شرایط گوناگون افزایش بدهد.

آسفالت از نظر درشتی و ریزی شن و سنگ‌های به کار رفته در آن دارای طبقه‌بندی می‌باشد. برای پوشش پشت بام معمولا از ریزترین نوع آسفالت یا ۰.۶ استفاده می‌شود و انواع درشت‌تر آسفالت در خیابان‌ها و جاده‌ها و محوطه‌سازی کاربرد دارد.

قیمت هر تن آسفالت با پخش و اجرا در تهران

قیمت هرتن آسفالت ، قیمت هرتن آسفالت با اجرت پخش و اجرا توسط تیم شرکت ایزوگام الوندراه در تهران و کرج .

قیمت هرتن آسفالت با اجرت پخش و اجرا

  1. قیمت پخش آسفالت تناژ پایین – ۱۵۰ هزار تومان.
  2. قیمت پخش آسفالت تناژ بالا – ۱۰۰ هزار تومان.
  3. قیمت پخش آسفالت ماشینی( فینیشر ) – ۸۵ هزار تومان.

قیمت آسفالت ۰۶ نرمه پشت‌بامی درب کارخانه.

قیمت آسفالت ۰۶ نرمه پشت بامی درب کارخانه – هر تن – ۸۸۰ هزار تومان.

قیمت آسفالت نرمه 08 درب کارخانه.

قیمت آسفالت نرمه ۰۸ درب کارخانه – هر تن ۸۵۰ هزار تومان.

قیمت آسفالت ۰۱۲ توپکا تنی درب کارخانه.

قیمت آسفالت ۰۱۲ توپکا درب کارخانه – هر تن ۷۵۰ هزار تومان.

قیمت آسفالت ۰۱۹ بیندر تنی درب کارخانه.

قیمت آسفالت ۰۱۹ بیندر درب کارخانه – هر تن ۷۳۰ هزار تومان.

قیمت آسفالت ۰۲۵ دوبینه محوطه درب کارخانه.

قیمت آسفالت ۰۲۵ دوبینه محوطه درب کارخانه – هر تن ۷۰۰ هزار تومان.

هزینه حمل آسفالت در تهران وکرج.

  1. هزینه حمل آسفالت تهران و حومه خاوری – هر تن۱۰۰ هزار تومان.
  2. هزینه حمل آسفالت تهران و حومه کامیون – هر تن۸۵ هزار تومان.

قیمت‌های فوق به ازای متراژ بالای ۲۰۰ متر و وزن بالای ۵۰ تن می‌باشد. برآورد هزینه برای کارهای خرده و جزئی به صورت توافقی می‌باشد.

قیمت انواع آسفالت خیابانی

آسفالت دارای تنوع و مواد اولیه زیادی است. برای برآورد قیمت دقیق و انتخاب بهترین آسفالت لازم است تا محل پخش آسفالت و کاربرد و رفت و آمد در آن محل مشخص شود. برای مثال قیمت آسفالت خیابانی و آسفالت برای محوطه‌سازی و‌ آسفالت برای پشت بام هر یک به مواد اولیه و درشتی و ریزی متفاوتی از سنگ‌ریزه و شن نیازمند است. برای مشاوره و انتخاب بهترین آسفالت و دریافت قیمت آسفالت با ما تماس بگیرید.

قیمت انواع آسفالت

قیمت انواع آسفالت هنگام خرید و پخش آسفالت همیشه بهتر است از آسفالت مناسب برای محل استفاده نمایید. برای مثال آسفالت مورد استفاده روی پشت بام با آسفالت مورد استفاده خیابانی متفاوت است و قیمت‌های متفاوتی نیز دارد.

برای خرید آسفالت همچنین باید به این نکته توجه داشت که آسفالت بسته به محل اجرا، کیفیت و انواع مختلفی دارد که در قیمت آسفالت موثر است. برخی از انواع پرکاربرد آسفالت شامل موارد زیر هستند:

  1. آسفالت دوبینه ۰۲۵
  2. آسفالت بیندر ۰۱۹
  3. آسفالت توپکا ۰۱۲
  4. آسفالت نرمه ۰۸
  5. آسفالت نرمه پشت بامی ۰۶

پخش آسفالت می‌تواند به صورت دستی یا با استفاده از ماشین‌آلات مخصوص انجام شود. جهت خرید آسفالت، حمل آسفالت به محل، نصب و پخش آسفالت و مشاوره جهت انتخاب آسفالت و اجرای آن با ما تماس بگیرید.

 

برای دریافت جدیدترین قیمت انواع آسفالت و قیمت پخش آسفالت همین حالا با مشاورین شرکت شهرعایق تماس بگیرید . همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر کافی ست کلمه قیمت آسفالت را در مرورگر گوگل تایپ کنید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!