کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

نحوه محاسبه قیمت ایزوگام

نحوه محاسبه قیمت ایزوگام

قیمت ایزوگام

نحوه و روش محاسبه قیمت ایزوگام یکی از پرسشهایی است که در ذهن خیلی از کارفرمایان وجود داشته و دارد . اغلب مایلند که بدانند چگونه یک سطح با متراژ و مساحت اندازه گیری شده همیشه به متراژ بیشتری برای نصب ایزوگام و عایق کاری با ایزوگام نیاز دارد.

نحوه محاسبه قیمت ایزوگام متر مربع

ما در این مقاله در وب سایت ایزوگام الوند راه قصد داریم به همه این پرسشها پاسخ دهیم پس با ما همراه باشید .

محاسبه قیمت ایزوگام چیست و چگونه انجام می شود ؟

منظور از محاسبه قیمت ایزوگام در عرف به قیمت تمام شده هر متر ایزوگام بدون نصب و اجرا یا با احتساب هزینه نصب ایزوگام می باشد . گاهی در محاورات منظور از محاسبه قیمت ایزوگام هزینه تمام شده برای نصب ایزوگام در پشت بام یک خانه یا یک سطح مورد نظر می باشد .

محاسبه قیمت ایزوگام چیست

در هر صورت مقصود هر چه که باشد ما ابتدا باید در مورد ایزوگام و قیمت ایزوگام و عوامل موثر در تعیین قیمت ایزوگام اطلاعات بیشتری داشته باشیم .

ایزوگام چیست و چه کاربردی دارد؟

ایزوگام عایق رطوبتی پیش ساخته پر پایه فراورده های نفتی است که از موادی همچون قیر و الیاف پشم شیشه و پلی استر ساخته شده است . ایزوگام برای عایق کاری و ایزوله سازی سطوح مختلف ساختمان کاربردهای فراوانی دارد . بگونه ایی که می توان گفت که از ایزوگام تقریبا برای افزایش مقاومت تمام اجزای ساختمان در برابر نشت و ورود آب و رطوبت استفاده می شود .

قیمت گذاری ایزوگام

نصب ایزوگام کار ساده ایی به نظر می رسد بگونه ایی که تنها لازم است که تکه ورق ایزوگام را توسط یک مشعل با حرارت گرم نمود و روی سطح مورد نظر چسبانید .

عوامل موثر در قیمت گذاری ایزوگام

عوامل فراوانی در قیمت گذاری ایزوگام مهم هستند که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  1. نام و برند ایزوگام
  2. کیفیت ایزوگام و کیفیت مواد اولیه در ساخت
  3. نوع ایزوگام ( ایزوگام ساده، ایزوگام دولایه فویلدار، ایزوگام طرحدار، ایزوگام شنی ، ایزوشینگل ، ایزوگام آسان چسب).
  4. عوامل مربوط به فصول سال و میزان عرضه و تقاضا .
  5. قیمت و هزینه نصب ایزوگام برای هر مترمربع .

روش محاسبه قیمت ایزوگام

بطور عموم محاسبه قیمت ایزوگام بصورت قیمت هر متر ایزوگام با نصب و اجرا محاسبه می گردد . این روش محاسبه ارتباط مستقیم با مساحت و متراژ محل نصب ایزوگام دارد . قیمت نصب ایزوگام هزینه ثابتی است که به عنوان دستمزد برای نصب و اجرای هر متر ایزوگام دریافت میگردد . این هزینه معمولا برای مساحت های کاری بالای 150 تا 300 متر از یک قیمت و بالاتر از آن از قیمت کمتری برخوردار است . لازم است بدانید که قیمت نصب هرمتر ایزوگام در متراژ زیر 50 متر بصورت توافقی است و عدد ثابتی ندارد .

فرمول محاسبه قیمت ایزوگام دلیجان با نصب و اجرا در تهران

 قیمت ایزوگام ، فرمول محاسبه قیمت انواع ایزوگام دلیجان نیز از نحوه محاسبه دیگر انواع ایزوگام تبعیت می نماید . با این توضیح که بیشتر از 90 درصد ایزوگام مورد استفاده جهت نصب و اجرای ایزوگام در تمامی نقاط کشور و مخصوصا تهران و کرج ، ایزوگامهای تولید شده با برند دلیجان می باشند.

فرمول محاسبه قیمت ایزوگام

 

از ایزوگام های معتبر و دارای حسن سابقه می توان به ایزوگام بام گستر دلیجان ، ایزوگام پشم شیشه دلیجان ، ایزوگام غرب گستر دلیجان ، ایزوگام صدف گستر دلیجان ، ایزوگام پیروزگام دلیجان و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود .

انواع محصولات ایزوگام دلیجان در قالب انواع ایزوگام ساده پودری،ایزوگام فویلدارآلومینیومی و ایزوگام طرحدار از بهترین مواد اولیه و قیرپلیمری پالایشی با کیفیت بسیار بالا تولید و روانه بازار میگردد .

خوب است بدانید که نصب ایزوگام توسط شرکت ایزوگام الوند راه با ده سال ضمانت نامه کتبی و 7 سال بیمه توسط شرکت بیمه دانا پشتیبانی و تضمین می گردد .

انجام خدمات فروش و نصب ایزوگام در تهران و کرج در سریعترین زمان با با کیفیت کاری بالا توسط تیم حرفه ایی ایزوگام الوند راه در تمام مناطق 22 گانه تهران بزرگ صورت می پذیرد .

برای خرید ایزوگام دلیجان در تهران و کرج کافی ست با مشاورین شرکت ایزوگام الوند راه تماس بگیرید . قیمت انواع ایزوگام باایزوگام های معتبر نصب و اجرا توسط الوند راه بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد ، بعلاوه آنکه انجام کار نصب و عایق بندی ایزوگام در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت انجام شده و کلیه خدمات از 10 سال ضمانت نامه کتبی بدون قید و شرط و 5 سال بیمه دانا برخوردار خواهند بود .

 

error: Content is protected !!